niedziela, 1 lipca 2018

Hity Miesiąca - Czerwiec 2018

Hity Miesiąca - Czerwiec 2018
Film/Zwiastun Miesiąca: "Race 3" z Salmanem Khanem na czele, główna fabuła filmu to  prosty wyścig w każdym znaczeniu. Jednak podobno jest to jedna z najgorszych części z tej serii, ale nie mnie to oceniać, ponieważ wspominam tutaj o tym filmie z innej przyczyny, a mianowicie takiej, że film znalazł się na dużym ekranie w Polsce. To tym razem wasza kolej, by mi powiedzieć jak tam po seansie?


Ja natomiast bardziej skłonna jestem polecić film "Sanju", który to podobno już stał się hitem. Jest to autobiografia gwiazdy filmowej Sanju Dutt, którego prawdziwa historia jest tak zaskakująca, że nie możesz uwierzyć w to, że takie są fakty, ale jak to się mówi życie w końcu samo pisze najlepsze scenariusze. Bardzo intrygujący splot zdarzeń: 

Uzależnienie od alkoholu, narkotyków, utrata ukochanej oraz spekulacje na temat tego czy on nie jest przypadkiem terrorystą, walka z najgroźniejszym z przeciwników, czyli swoimi własnymi słabościami i porażkami.

Jedyne nad czym ubolewam to fakt, że film nie trafi niestety póki co do kin w Polsce. Przyczyna jest bardzo prosta są to zbyt wysokie koszty wykupienia licencji itd. Film jest już praktycznie kolejnym bollywodzkim hitem to jest to jak najbardziej zrozumiałe.
Zwiastun filmu z angielskimi napisami:
Cytat Miesiąca:

"Moje życie jest jak jazda a roller coasterze. Jestem alkoholikiem kobieciarzem i narkomanem, ale nie jestem terrorystą!" - Sanju


Aktor/ka Miesiąca: Ranbir Kapoor

Wydarzenie Miesiąca: Dzień Dziecka/Lato i wakacje

Piosenka Miesiąca: "Swag se swagat"

Tłumaczenie Piosenki: LINK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: