♫ Kontakt ♫

♫ Kontakt i Współpraca ♫
♫ Kontakty Dla Fanów Bloga ♫

   Namaste, moi kochani obserwatorzy!

Jeśli ktoś z was pragnie podzielić się ze mną opinią na temat bloga, opowiedzieć swoją historię, porozmawiać lub po prostu szuka innych możliwości kontaktu oraz mnie na innych portalach społecznościowych to zapraszam serdecznie na podane poniżej strony.♫ ZAPRASZAM! ♫


♫ Fanpage Bloga na Facebook-u Tu znajdziecie wiele ciekawostek, których nie ma na blogu, m.in, konkursy z nagrodami, live-y tematyczne/wspólne rozmowy i pogadanki, co tydzień w każdy piątek w późnych godzinach popołudniowo-wieczornych, cytaty z grafiką i wiele różnych rzeczy.
 


♫ Naszą Grupę Bollywood ♫

(Also for foreigner's-our Bollywood Group on Facebook) (Any English speaker is welcome to join our group. This group was especially created  for you all)

Grupa przeznaczona również dla obcokrajowców, na nią chciałabym przede wszystkim zaprosić osoby anglojęzyczne lub niewładające tak dobrze językiem polskim. To miejsce specjalnie dla was, ale oczywiście osoby polskojęzyczne też znajdą tutaj coś dla siebie. Grupa jest to taka jedna wielka mix-masala, taki misz-masz trochę w odróżnieniu od innych form social mediów, przez które możecie się ze mną kontaktować.♫ Instagram ♫Lojalnie uprzedzam, że jest to Instagram prywatny połączony z tematyką blogową, więc jest tutaj bardzo różnorodnie i zapraszam tylko tych, którym podoba się taki "artystyczny nieład". 

This is place where people from around the world as well can join, because very often I use English language on this platform, so it's nice to welcome all of you.


 ♫ E-mail ♫
 
nieznanydzwiek@gmail.com

Kontakt na e-mail proszę użyć tylko w oficjalnych sprawach lub w kwestiach współpracy. 


♫ Blog ♫


Właśnie tutaj się obecnie znajdujemy i również mamy ze sobą możliwość kontaktu. Strona poświęcona Indią i Bollywood, ale nie tylko, ponieważ znajdziecie tu bardzo dużo ciekawych informacji na różnego rodzaju tematy oraz mam nadzieje będziecie się wspaniale bawić.♫ Współpraca/Collaborations ♫

   
Blog ten powstał prosto z szczerego serca pełnego pasji i marzeń. Taki też jest i pozostał do dziś. Wszystko co robię w tym temacie ma moje pełne zaangażowanie i myślę, że prędzej czy później nie da się tego nie zauważyć. Przy tym, nawet jeśli czasem przybieram ton ekspertki, zdaje sobie z tego sprawę, że są osoby mądrzejsze od mnie i bardziej wyedukowane w pewnych kwestiach. Cały czas się uczę, zbieram nowe interesujące fakty i informacje w  tematyce, w której się obracam. Nie jestem ekspertką, ale prawdziwą pasjonatką, więc jeśli szukasz do współpracy kogoś prawdziwego i szczerego, a nie eksperta to dobrze trafiłeś/aś.

Jeśli chodzi o współpracę to jestem otwarta na wszelkie propozycje pod warunkiem, że związane są one w jakikolwiek sposób z tematyką bloga lub tym czym się zajmuję.

Zastrzegam sobie również prawo do odmowy współpracy, jeśli ta ewidentnie nie ma żadnego powiązania z tym co robię lub po prostu mi nie odpowiada.

Wszelkie oferty współpracy proszę kierować na adres e-mail: 

nieznanydzwiek@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: