wtorek, 6 lutego 2018

Jak kochają Indusi?

Jak kochają Indusi?
Kamasutra i tantra


Jestem prawie w stu procentach pewna, że to właśnie kamasutra oraz tantra są tematami, których spodziewacie się w tym wpisie i nie możecie się już doczekać co tutaj zdradzę za sekrety i ciekawego napiszę. Jak zawsze na przekór mówię, nie moi drodzy nie o tym jest ten wpis tym razem. Jeśli kogoś bardzo zawiodłam to przepraszam, obiecuje poprawę i o tym kiedyś coś naskrobię. Tymczasem przekonajcie się o czym dziś będzie mowa.
Indyjski tydzień miłości

Spytacie mnie, więc to jak kochają Ci Indusi? Ja odpowiem, że bardzo mocno i namiętnie do tego w gorących bollywodzkich rytmach i nie uwierzycie jacy oni pomysłowi, bo zamiast jednego dnia na wyznawania sobie miłości stworzyli i świętują, aż cały tydzień! Jeden długi pełen miłości romansu tydzień, w którym Walentynki są taką wisienką na torcie dopełnieniem i uwieńczeniem całości.
Walentynki , które trwają Siedem Dni

Walentynkowy tydzień zwany inaczej tygodniem miłości obchodzony jest co roku w Lutym na siedem dni przed Walentynkami:


7 Luty -  Dzień Róży

 Tego dnia obowiązkowo należy podarować różę w odpowiednim kolorze najbliższym nam osobom. Robią to wszyscy bez wyjątku, róże dajemy także przyjaciołom. 

Uwaga:

Pamiętajcie jednak, że niektóre znaczenia kolorów nieco różnią się od tych, które znamy np. żółta róża sugeruje przyjaźń, a nie jak u nas różowa.  

8 Luty - Dzień Oświadczyn

Nie muszę chyba zbytnio tłumaczyć o co chodzi, jest to doskonały dzień by wyznać miłość i podarować pierścionek zaręczynowy tej dziewczynie z Twoich snów.

9 Luty - Dzień Czekolady

Kto z nas nie kocha słodyczy, a w szczególności czekolad, czekoladek i bombonierek w każdej postaci. To fantastyczny dzień dla wszystkich fanów czekoladowych przysmaków. To nią dziś należy się obdarowywać i objadać lub popijać.
10 Luty - Dzień Pluszowego Misia

To czas słodkich pluszowych maskotek. Prym należy oczywiście do słodkich i uroczych misiaczków. W tym dniu to jeden z najbardziej wymarzonych prezentów, dozwolone jest również tulenie maskotki, bawienie się nią i zabranie na noc do łózka niech się maskotki
cieszą.

11 Luty - Dzień Obietnic

W tym dniu obiecujemy sobie i przyrzekamy dozgonną miłość lub co tam chcecie. Dobry dzień na ślub jak w ten sposób pomyśleć, czyż nie?

12 Luty - Dzień Przytulania

Przytulamy się ile wlezie w końcu taki dziś dzień. <3 

13 Luty - Dzień Pocałunków

Wczoraj się przytulaliśmy to chyba logiczne, że dziś czas się całować. 
14 Luty - WALENTYNKI

Bardzo dobrze wszystkim nam znany dzień miłości, czyli ta wspomniana wisienka na torcie po całym namiętnym, gorącym i romantycznym tygodniu. Nie opisuję, bo wszyscy już wiedzą o co w nim chodzi. 
Mamy również alternatywę do całego tygodnia miłości jest to:


15 Luty - Dzień Rozstania

Zrywamy ze sobą, rozstajemy się, idziemy każdy w swoją stronę lub jak w Polsce świętujemy samotność i to, że jesteśmy sami tzn. dzień singla. 


To by było na tyle. Dużo miłości życzę każdemu kto to czyta i nie tylko jednego romantycznego tygodnia, ani jednego Walentynkowego wieczoru, ale mnóstwo miłości nieustannie, każdego pojedynczego dnia. 

I to nie tylko takiej miłości na polu kobieta-mężczyzna, ale w każdej innej relacji, do świata, a przede wszystkim miłości do samego siebie. 

Pokochaj się. <3

Wasza Lily :)

2 komentarze:

  1. Fajny post. Mają rozmach Z tym świętowaniem ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo. <3 Tak to prawda oni uwielbiają świętować.

      Usuń

Tutaj zostaw swoja opinie: