czwartek, 24 grudnia 2020

Prezent Pod Choinką - Wyjątkowy Horoskop Bollywood 2021

Prezent Pod Choinką - Wyjątkowy Horoskop Bollywood 2021


Prezent pod choinką czyli wyjątkowy horoskop Bollywoodzki na 2021 rok
W Indiach niezwykłą popularną dziedziną jest astrologia. Tworzone są specjalne horoskopy w dniu urodzin, czy też horoskopy dla przyszłych małżonków. Wbrew pozorom ludzie traktują je często dosyć poważnie jako prawdziwą wróżbę i wyrocznię życiową. Do tego stopnia, że jeśli horoskopy przyszłych małżonków nie będą się ze sobą zgadzały to można zapomnieć o ślubie.


Traktuje się tam astrologię jako coś bardzo naturalnego i aby zrobić pełny horoskop prosi się zazwyczaj o dokładną datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania, niekiedy również parę innych bardziej szczegółowych informacji. Nie mam takiej możliwości, aby zrobić coś takiego i wypytać Cię drogi czytelniku o dodatkowe szczegóły Twojego życia, nawet jeśli miałaby być to tylko data urodzenia i miejsce zamieszkania. W związku z tym horoskop ten jest oparty tylko i wyłącznie na miesiącu, w którym się urodziłaś/eś.


Dlatego, że osoba układającą ten horoskop jestem ja, a nie żaden astrolog to nie oczekuj jakiś niezwykłych informacji. Proszę potraktuj to z przymrużeniem oka jako dobrą zabawę, bo właśnie po to, to robię dla zabawy i uśmiechu. Mam nadzieję, że ten wyjątkowy i niecodzienny prezent wywoła właśnie go na Twojej twarzy. :)

To Twój Wyjątkowy Prezent Pod Choinką - Horoskop Bollywood 2021

(Odszukaj Miesiąc, w którym się urodziłeś na dole, bo to jest Twoja niepowtarzalna Bollywood wróżba na Nowy Rok :D )

Styczeń:Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia
: Sara Ali Khan

Krótka muzyczna wróżba:
"Twoje, moje, moje życie i twoje takie samo, takie samo życie co zrobić ."

Wyrocznia Bollywood:
Ten rok nie przyniesie ci żadnych upragnionych zmian. Pozwoli za to dostrzec, że nie tylko twoje życie tak wygląda.  Finansowa sytuacja w nadchodzącym roku zapowiada się dosyć kiepsko, 
za to miłość zarówno w związku,  jak i rodzinna będzie cudownie kwitła. Samotnicy mają szansę odnaleźć swoją drugą połówkę jabłka w tym roku. W sferze zawodowej mogą pojawić się kłopoty, ale do końca roku wszystko powinno się wyjaśnić.  Jeśli w 2021 będziesz cieszyć się z małych rzeczy to rok ten nie będzie dla ciebie wcale taki zły. 

Luty:Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Katrina Kaif

Krótka muzyczna wróżba: "Świat powinien poznać wartość obietnicy."

Wyrocznia Bollywood:  W nadchodzącym roku może czekać cię rozstanie. Niestety, ale jest to rok, 
w którym wszystkie obietnice zostaną złamane.  Partner/ka obiecywał/a, że się zmieni poprawi, będzie między wami lepiej? A może szef obiecywał podwyżkę lub wyższe stanowisko? Zapomnij o tym ponieważ w tym roku nic takiego się nie wydarzy. Cokolwiek ktokolwiek tobie wcześniej obiecał w tym roku nie dotrzyma danego słowa. Związki będą się sypać, a zdrady mnożyć.  Sytuacja zawodowa i finansowa  jednak nie powinna ulec dużej zmianie i być w miarę stabilna. Dla singli nie jest to dobry rok na poznawanie kogoś i wchodzenie w nowe związki. Nawet jeśli kogoś takiego spotkasz to ten związek nie przetrwa zbyt długo. Pod koniec roku relacje z ludźmi powinny stać się na tyle klarowne, że nastąpi znaczna poprawa i wtedy też otrzymasz więcej miłości,  na którą zasługujesz niż dotychczas.

Marzec:Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Saif Ali Khan

Krótka muzyczna wróżba: "Po prostu pozwól mi zobaczyć twój śmiech."

Wyrocznia Bollywood: Depresja osoby z twojego najbliższego otoczenia. Cierpienie, smutek i ból kogoś kto jest z tobą bardzo blisko. Ten rok przyniesie dużo smutku, chociaż to nie będzie tylko twój smutek, ale i ciebie mocno to zaboli i odbije się na twoim samo
poczuciu. Będziesz marzyć o tym by zobaczyć swój i  szczery uśmiech na twarzy, który w tym roku pojawiać się będzie wyjątkowo rzadko. Sytuacja zawodowa zapowiada się na bardzo dobrą w tym roku. Podwyżka, awans, promocja do następnej klasy, zdany egzamin, premia, docenienie w zawodowym gronie i wiele więcej zawodowych możliwości to wszystko jest dla ciebie na wyciągnięcie ręki. Single mogą doświadczyć przelotnego romansu lub poznania kogoś,
 by się z nimi związać,  lecz nie będzie to przynajmniej na razie bardzo wiążąca znajomość.  W związkach partnerskich natomiast może być nieciekawie i pojawić się mogą kłótnie i awantury oraz nieodkryte dotąd problemy, jak i punkty zapalne. Będzie to taka plecionka gór i dołów, ale w efekcie powinniście dojść do porozumienia. 

Kwiecień:Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Shah Rukh Khan

Krótka muzyczna wróżba: "Czuję niewielką ilość żalu  wobec ciebie, bez żadnego powodu."

Wyrocznia Bollywood:  W nadchodzącym roku będziesz cieszyć się bardzo dobrym zdrowiem i fanatycznym pełnym ciepła, magii, romansu i miłości związkiem.  Dla osób w stałych związkach ten rok będzie idealny, ponieważ spędzony razem w dobrym zdrowiu i nawet może okazać się, że łączy was o wiele więcej niż było 
do tej pory wiadomo.  Samotni przestaną nimi natomiast być i zakochają się do szaleństwa, ale co najważniejsze to, że będzie to odwzajemnione uczucie. W pracy natomiast sytuacja nie będzie zbyt ciekawa. Większość będzie miała do ciebie o coś pretensje,  co odbije się też nieznacznie na finansach. Przyjaciele nieco cię zawiodą i pojawi się do nich z twojej strony żal. Kto wie być może niektóre przyjaźnie nawet przez te pretensje i ukryte żale w tym 2021 roku się rozpadną i stracicie ze sobą kontakt. 

Maj:


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Salman Khan

Krótka muzyczna wróżba: "Miłość jest trucizną, ale wciąż moją. "

Wyrocznia Bollywood:
Miłość i zdrada, zdrada i miłosć to jest właśnie to co czeka ciebie w przyszłym roku. Poczujesz smak zdrady, dostrzeżesz ją i odkryjesz.  Wszystko wyjdzie na światło dzienne. Pomimo tego będziesz dążyć do wyjaśnienia sytuacji za wszelką cenę odzyskać swoją jedyną i prawdziwą miłość.  Huśtawki nastrojów gwarantowane, awantury, kłótnie, łzy płacz, krzyk, przepraszanie, wyznawanie miłości, składanie na nowo obietnic to jest to co będzie działo się w stałych związkach.  Natomiast single też zostaną zdradzeni i zawiedzeni przez to, że osoba którą darzyli uczuciem lub mieli na oku okaże się być już zajęta albo kimś innym niż dotychczas się wydawała. W nadchodzącym roku wzmocnią się natomiast relacje rodzinne i przyjacielskie. Rodzina w końcu się zjednoczy i okaże sobie i tobie wsparcie jakiego do tej pory byś się nie spodziewał/a. Jest też duża szansa na pogodzenie się z jednym ze swoich wrogów.  Finanse i sytuacja zawodowa nieco ulegną zmianie. Prawdopodobna zmiana pracy lub stanowiska czy też kierunku nauki. Jednak nie wpłynie to jakoś znacząco na obecną sytuację materialną.

Czerwiec:Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Kajol

Krótka muzyczna wróżba: "Przychodzić i odchodzić w snach może być trochę staromodne."

Wyrocznia Bollywood:
  W nadchodzącym roku będziesz tęsknić za swoją/swoim ex i to do tego stopnia, że zaczniesz cierpieć na bezsenność, a gdy już uda się tobie zasnąć, to w twoich snach zawsze pojawiać będzie się jakiś wątek z ex. Nie będzie to takie straszne i gdzieś w połowie roku powinien ten okres minąć jeśli jesteś singlem. Natomiast dla osób w związku może to się odbić niekorzystnie na waszej obecnej relacji i nie minąć tak szybko. Może nawet i ten cały rok nie wystarczy, by się z tym uporać. Do tego zdrowie będzie nieco szwankować w tym roku, więc absolutnie należy o siebie dbać i nie lekceważyć żadnych alarmujących sygnałów.  Warto w tym roku na pewno porobić sobie wszystkie niezbędne badania. Sytuacja zawodowo-finansowa nie tylko  dosyć stabilna, ale może się okazać, że w tym roku będzie lepsza niż kiedykolwiek wcześniej z czego absolutnie należy się cieszyć, ale też nie spoczywać na laurach, bo bardzo szybko wtedy może się to zmienić. Relacje z rodziną i przyjaciółmi pozostaną bez większych zmian.

Lipiec: 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Ashiwarya Bachchan

Krótka muzyczna wróżba: "Są chwilę cierpienia, wiatr jest taki zimny. Moje życie jest pełne lęków.  Jakbym mógł oddychać normalnie?"

Wyrocznia Bollywood:
W nadchodzącym roku będziesz walczyć ze swoimi demonami przeszłości i obecnymi lękami. Nie bój się poprosić o pomoc najbliższe otoczenie czy też nawet udać się do specjalisty, to może być dobry krok ku poprawieniu jakości swojego zdrowia. W związku z kłopotami zdrowotnymi być może postanowisz więcej ćwiczyć.  Dieta, spacery, siłownia, aerobik, zumba lub basen to tylko część z listy rzeczy, w których będziesz starać się korzystać w przyszłym roku. W stałych związkach stabilnie i bez zmian. zresztą tak samo jak  u singli w tym roku nie szykują się jakieś wielkie podboje i spotkanie swej drugiej połówki pomarańczy jest mało realne podczas 2021. Może natomiast zdarzyć się nagły przypływ gotówki lub wygrana w konkursie czy loterii. Jest to też tok ciężkiej i wzmożonej pracy/nauki, ale w sferze zawodowej w tym roku nie zapowiadają się zmiany. Jak wiadomo ciężka praca się opłaca, więc być może pomimo tego, że ten rok będzie pracowity to profity zbierzesz dopiero w 2022.
Sierpień: Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Sushant Singh Rajput

Krótka muzyczna wróżba: "Wszystko wydaję mi się fałszywe."

Wyrocznia Bollywood: 2021 okaże się właśnie tym rokiem, w którym to dowiesz się kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto wrogiem.  Wszystkie fałszywe osoby z twojego otoczenia, zarówno te ze sfery prywatnej, jak i zawodowej pokażą swoją prawdziwą twarz i odejdą z twojego życia. Nie będą to łatwe doświadczenia, ale bardzo potrzebne otworzenie oczu. Niestety sytuacja zawodowo-finansowa nie naprawi w tym roku optymizmem, gdyż możesz spodziewać się zwolnienia, zbankrutowania własnej firmy lub tej, w której pracujesz, oblania ważnych egzaminów i byciu na dywaniku u dyrektora bądź szefa z powodu fałszywie złożonych w twoim kierunku skarg. Single mogą liczyć na to, że ktoś  po kim się tego nie spodziewali wyzna im w końcu miłość. Prawdopodobnie zrodzi się z tego przepiękny długotrwały związek i pojawią plany o ślubie oraz wspólnym dziecku.  W związkach natomiast pierwsza połowa roku będzie dosyć burzliwa i pojawić się mogą liczne nieporozumienia albo wzajemne oskarżenia, ale w drugiej połowie roku sytuacja powinna się nieco uspokoić. Zdrowie w 2021 roku będzie ci natomiast niesamowicie dopisywać do tego stopnia, że wszyscy będą się dziwić jak udaje się tobie pomimo wszystkich tych ciosów utrzymać tak dobrą kondycję.

Wrzesień: 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Preity Zinta

Krótka muzyczna wróżba:
"Czy nasze spotkanie jest zapisane w naszym przeznaczeniu w tym roku."

Wyrocznia Bollywood: W tym roku spotkasz kogoś dla ciebie ważnego z kim chciałaś/eś się zobaczyć już od dłuższego czasu, ale nie było wcześniej takiej możliwości. Może być to ktoś z bliskich, rodziny, przyjaciół, znajomych, lecz również ktoś z twoich idoli albo ktoś za kim bardzo mocno tęsknisz. Single mają w tym roku marne szanse na odnalezienie swojej drugiej połówki pomarańczy, aczkolwiek rozglądaj się uważnie, bo czasami możesz przegapić w tym roku jakąś ważną osobę, z którą będzie szansa na związek i wielkie love story w 2022 roku. U osób w związkach natomiast miłość będzie kwitła w najlepsze. Poczujecie na nowo ten stan upojenia miłością i zakochania, powrócicie do tych najpiękniejszych chwil waszej znajomości co wyjdzie zarówno wam, jak i waszemu związkowi na dobre. W pierwszej połowie roku nie będziesz w najlepszej kondycji jeśli chodzi o zdrowie, ale jeśli będziesz na siebie bardzo uważać, brać witaminy i dużo odpoczywać oraz wykonywać polecenia specjalistów powinna nastąpić znacząca poprawa w drugiej połowie roku. A pod koniec 2021 twoje zdrowie powinno być nie tylko dobre, ale dużo lepsze niż wcześniej. Sytuacja zawodowo-finansowa w nadchodzącym roku powinna być w miarę stabilna i nie ulegać zbyt wielkim zmianom, aczkolwiek to nie jest najlepszy rok do tego by być rozrzutnym, raczej warto w 2021 oszczędzać czas, zdrowie i pieniądze. 

Październik:


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Juhi Chawla

Krótka muzyczna wróżba:
"Nie tylko światło słoneczne lub pora deszczowa. Nawet wiatr pada tu też. "

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok będzie dla ciebie rokiem większych i mniejszych zmian. Bardzo ciężko będzie ci się w tym połapać, gdyż wszystko będzie zmieniać się w tym roku tak szybko jak pogoda. Jest to dla ciebie rok gór i dolin, wyżyn i nizin.  Raz wszystko będzie szło idealnie po twojej myśli, a innym totalnie na opak.  Zdrowie będzie ci w tym roku nieco szwankować, ale prawdopodobnie okaże się, że to są tylko przejściowe problemy.  Podobnie zresztą będzie też ze sferą zawodowo‐finansową, lecz kiedy już będzie się wydawać, że wszystko się zaraz totalnie zawali to powstaniesz jak feniks z popiołów jeszcze silniejsza/y . Osoby w stałych związkach mogą spodziewać się w  tym roku większej częstotliwości kłótni i awantur niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak w ostatecznym rozrachunku przyniesie im to więcej dobrego niż złego. Single mogą liczyć na romantyczno‐burzliwy związek w tym roku, lecz nie wiadomo czy przetrwa on do końca tego 2021 roku.

Listopad:


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Ashkay Kumar

Krótka muzyczna wróżba:
"Miłość jest widoczna w oczach."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok będzie dla ciebie prawdziwym rokiem miłości i pojednania. Pojednasz się z osobą, z którą byliście pokłóceni na śmierć i życie.  Do tego single w tym roku na pewno się zakochają z wzajemnością i stworzą wspaniały związek.  Od tego momentu, aż do końca roku miłość będzie unosić się w powietrzu.  Te poczucie miłości towarzyszyć będzie ci wszędzie podczas całego tego roku, a nie tylko w związku. Osoby będące w związkach zaczną okazywać więcej uczuć i czułości, jak i poczują na nowo tą magię tajemnicy, nutkę romantyzmu przyprawionego ogromem wsparcia i miłości.  To rok, w którym zarówno w związkach, jak i innego rodzaju relacjach, będzie działo się bardzo dużo, ale tylko w pozytywnym sensie. Miłość będzie wokół ciebie kwitnąć i rosnąć.  Możliwe też dostanie zaproszenie na ślub lub innego rodzaju podobną imprezę, a także niektórzy mogą doczekać się w tym roku upragnionego dziecka. Ze zdrowiem nie będzie jednak, aż tak kolorowo aczkolwiek nie powinny być to zbyt duże komplikacje. Nic takiego co by utrudniało jakoś specjalnie i długotrwało życie, jak już to raczej przelotne i tymczasowe problemy zdrowotne. Nie zdanie do następnej klasy, powtórka z egzaminów, zawalenie ważnego projektu, wyzysk w pracy, groźba utracenia pracy lub bardzo niezdrowa rywalizacja kłująca w oczy i niestety brak odpowiedniej relacji ze strony przełożonych. W tym roku ogólnie lepiej nie brać się za zdawanie czegokolwiek, bo niestety jest to rok porażki w sferach zawodowo‐finansowych. Być może warto rozważyć zmianę pracy/szkoły/obranego kierunku tudzież przebranżowienie się w tym roku po to, by w kolejnych latach ta sfera życia się poprawiła. 

Grudzień: 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Ranbir Kapoor

Krótka muzyczna wróżba: "Pozwól uwolnić się myślą z mojej głowy. "

Wyrocznia Bollywood:
Nadchodzący rok to rok, w którym będziesz się bardzo dużo zastanawiać, rozważać i dumać nad przeróżnymi rzeczami. Jest duża szansa, że niektóre jak nie większość z twojego światopoglądu w tym roku ulegnie zmianie, oczywiście po starannemu przemyśleniu wszystkich kwestii.  W związku z taką nagłą zmianom poglądów, gdyż z perspektywy otoczenia taka ona będzie, może pojawić się masa konfliktów i nieporozumień. Prawdopodobnie w tym roku dorobisz się co najmniej kliku wrogów. Wydarzy się też jakaś niespodziewana tragedia w rodzinie. Osoby będące w związkach będą czuły się w tym roku bardzo samotne. Jednak nie będą tracić nadziei na poprawę i dołożą wszelkich starań, by wszystko co się zepsuło naprawić.  Single wyjątkowo będą cieszyć się z życia samotnika i w tym roku nawet nie zadadzą sobie trudu by kogoś szukać.  Totalnie skupiają się na sobie i swoich rozważaniach oraz imprezach. Kwestie finansowe będą ci sprzyjać w tym nadchodzącym roku. W szczególności w jego drugiej połowie gdzie możliwy jest awans, podwyżka lub zmiana pracy na lepiej płatną. Dostanie się na wymarzony kurs, kierunek studiów, do szkoły czy zdobycie innych umiejętności i osiągnięć w tym roku będą dla ciebie  otwarte na zaledwie wyciągnięcie ręki. Czeka ciebie  w tym roku sytuacja zawodowo‐finansową  godna pozazdroszczenia. Zdrowie natomiast pozostanie bez zmian i pozostanie mniej więcej takie samo jak w 2020 roku. 2021 rok będzie natomiast również rokiem odnajdywania swoich nowych pasji oraz rozwijania starych co na pewno należy dobrze wykorzystać, gdyż to może znacznie odbić się w przyszłości podczas kolejnych.PS - Jeśli Twój horoskop nie jest taki, jakbyś sobie tego życzył to się nie przejmuj. W końcu to Ty jesteś panią/panem swojego losu, a nie te kilka zdań, które ktoś Ci wywróży. Wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą. I pamiętaj to tylko zabawa, więc traktuj to z przymrużeniem oka.

Daj znać jak podobał Ci się ten Horoskop Bollywood 2021?

Czy już wiesz, że coś jest na rzeczy i sprawdzi się wcześniej niż przepuszczaliśmy?

Spotkajmy się tutaj za rok i napisz czy ta Bollywodzka wróżba na 2021 rok sprawdziła się czy też nie!? Jestem bardzo ciekawa.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2021 dla wszystkich czytelników bloga!

Życzy Lily razem z rodziną i pomocnikami. <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: