poniedziałek, 25 maja 2020

Tego Nie Dowiesz się z Podręczników!

Tego nie dowiesz się z podręczników!
Zdradzę tobie dziś dwadzieścia intymnych sekretów z życia Azjatów. (Mowa oczywiście o Indiach, Bangladeszu i Pakistanie).

Sekrety Zostają Ujawnione! A oto one:

1. Pod tradycyjnym strojem męskim tzn. lungi nie mają oni bielizny, a dokładniej rzecz biorąc pod spodem brak im majtek. Czyżby jakieś szkockie wpływy?

2. Kobiety nie pozostają również w tyle, gdyż nie noszą one biustonoszy. Za ten rodzaj bielizny zazwyczaj robią króciutkie bluzeczki zwane choli.

3. Jeśli już jakaś kobieta zdecyduje się na zakładnie bielizny, to po praniu suszy ją przykrywając innym strojem. Na przykład stanik znajduje się pod saree na sznurku. Zasada jest jedna. Nikt nie może zauważyć twojej wypranej bielizny.

4. Podobna zasada obowiązuje w stosunku co do miesiączki. Nikt nie może zauważyć ani dowiedzieć się, że właśnie teraz masz okres. Wszelkie ślady "zbrodni" zacierasz i nie ma narzekania jak to PMS daje ci w kość, by nic się nie wydało. Podpaski, tampony i tym podobne środki kupujesz oraz załatwiasz w konspiracji. Wszystko zostaje między nami kobietami, ewentualnie.

5.  Świeżo poślubiona panna młoda przechodzi tzn."test na dziewice". Z tej okazji w noc poślubną jest białe prześcieradło, by było widać na nim krew oraz usuwa się wszystkie ostre przedmioty, dzięki którym kobieta mogłaby "udawać dziwice". Mąż po takiej nocy musi potwierdzić trzykrotnie, że kobieta okazała się być dziewicą, jeśli tego nie zrobi to konsekwencje mogą być opłakane. Nie jest to uregolowane w żaden sposób prawnie. Jednak jest na to duży nacisk społeczny. Z tego też powodu wiele Indusek dokonuję tzn. rekonstrukcji błony dziewiczej.

6. Zmiast podcierać się papierem toaletowym, myją się od razu po załatwienu potrzeby za pomocą wody. Najczęściej używają specjalnego wężyka prysznicowego lub innego kubka czy  konewki z wodą, jeśli taki wąż nie jest wmontowany.

7. Przed wejściem do łazienki zakładają "specjalne klapki łazienkowe" najczęściej są to japonki, by przejść suchą stopą. W tamtejszych łazienkach spływ wody jest tak zainstalowany, że łazienka "ciągle pływa" i  podłoga jest mokra.

8. Męźczyźni w tych rejonach przytulają się i trzymają za ręce również w miejscach publicznych. Nie jest to wcale oznaką innej orientacji seksualnej, ale po prostu wyrażenie męskiej przyjaźni.

9. Jeśli chodzi o higienę intymną to ci wyznający Islam są obrzezani (mężczyźni) oraz golą okolice intymne (tu kobiety i mężczyźni). Nie goli się jednak nóg i klaty.

10.Większość toalet w stylu "azjatyckim" to dziury ze spływem. Załatwia się w nich  na tzn.kucka. 

11. Posiadają po minimum dwa konta na jednym portalu społecznościowym. Jedno konto dla rodziny, a drugie dla przyjaciòł, znajomych i zakazanych miłosnych wojaży. Chodzi głównie o sekretne związki, które nie są akceptowane przez rodziny. Romanse też tu wchodzą w grę. Takie posiadnie kilku kont dotyczy w tym samym stopniu obu płci.

12. W Indiach dokonuje się najwięcej aborcji na świecie. 

13. Pod turbanem mężczyźni skrywają bardzo długie włosy. Zasada tu obowiązuje jedna, im dłuższe tym lepiej. Dotyczy Shików.

14.Kobiety zawsze kładą się do spania ze związanymi włosami, najczęściej w warkocz. Przed zrobieniem warkocza używają olejku do włosów. Następnie kładząc się odrzucają włosy osobno do tyłu i w ten sposób śpią. Na ulicy bardzo dużo kobiet spotkasz nie tylko z niezakrytą niczym głową, ale również z rozpuszczonymi włosami.

15. Społecznie nie jest akceptowana bardzo duża różnica wieku między małżonkami. Działa to oczywiście tylko w jedną stronę i to kobieta powinna być młodsza od męźczyzny. Krzywo patrzy się też na rozwódki z dziećmi oraz wdowy. 

16. Zakazane jest publiczne okazywanie sobie czułości nawet przez małżonków. Nie ma trzymania się za ręce spacerując, przytulania na przystankach czy w centrach handlowych oraz namiętnych pocałunków na stacjach kolejowych oraz ulicach.

17. Wszyscy wiedzą gdzie są najpopularniejsze miejsca schadzek zakochanych, którzy są w "zakazanym" związku. W takich miejscach przymyka się oko na wszelkiego typu czulości okazywane publicznie.

18. Legalna randka to taka, w której dogadane są już wstępnie zaręczyny i ślub, czyli zgoda na małżeństwo aranżowane. A ktoś z rodziny towarzyszy w takich wojażach zakochanym mając ich na oku, pełniąc rolę przyzwoitki.

19. Je się bez użycia sztućców rękami, a dokładniej rzecz biorąc prawą ręką. Lewa ręka uważana jest za nieczystą, gdyż to właśnie nią załatwia się toalete. Przez to poddanie komuś lewej ręki lub nabranie ją jedzenie uważa się za co najmniej nietaktowne.

20. Dozwolone jest małżeństwo między kuzynostwem, nawet tym w pierwszej linii. Tu prym wiedzie Pakistan, gdzie na każde trzy małżeństwa przypada jedno między kuzynami. Następny w kolejce jest Bangladesz. Indie w tym konkretnym przypadku nieco odstają. W każdym razie jakby nie było wszystko w końcu zostaje w rodzinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: