piątek, 13 października 2017

Urlop

URLOP i pewnie w tym momencie myślicie, że poczytacie o urlopie w Indiach lub Bangladeszu czy Pakistanie, ale...Ale jednak muszę Was zmartwić, gdyż dziś nie o tym. Następnym razem obiecuję. A tym razem o urlopie, ale tym blogowym, więc biorę sobie urlop od bloga ok.2 miesiące minimum.

Nie wiem czy wiecie, ale blog, przygotowanie postów, korekty, poprawki, wygląd bloga i rożne tego typu sprawy, które wymagają ogarnięcia na blogu zajmują masę czasu i wymagają anielskiej cierpliwości. A że mam wiele prywatnych spraw do ogarnięcia w tym czasie nie mogę za bardzo poświecić go na bloga. Są sprawy ważne i ważniejsze. Oczywiście blog jako moja wielka pasja też jest bardzo ważny dlatego zostawiam Wam moi drodzy bollymaniacy tą wiadomość i do tego nie zostawię tak całkowicie zarówno Was, jak i bloga bez informacji i nowych rzeczy.

Urlop najpóźniej powinien skończyć się do początku stycznia 2018, czyli Nowego Roku kiedy myślę, iż będę w stanie już powrócić i znów umilić Wam czas. W międzyczasie informuję co następuję w przeciągu mojego urlopowego czasu:

*Koniec Listopada - pojawi się klasyczna notka podsumowująca czyli Hity Miesiąca.

*Koniec Grudnia-pojawi się klasyczna notka podsumowująca czyli Hity Miesiąca.

*6,24,25,26 Grudnia- w okolicach tych dni powinna pojawić się jedna( lub więcej) notka świąteczna.

*31 Grudnia/1 Stycznia- Wpis/y sylwestrowo-noworoczny.

**Informacja dodatkowa - w tym czasie postaram się również odświeżyć nieco wygląd bloga oraz dokonać korekty starszych wpisów. Jak wiecie to również wymaga nakładu pracy i czasu co wiążę się niestety z brakiem nowych wpisów, gdyż nie dam rady SAMA wszystkiego ogarnąć w tym samym czasie. Tak zajmuję się obecnie tym blogiem absolutnie sama bez grupy pomocników i ekspertów w związku z tym jest jak jest sami rozumiecie. Nie gwarantuję jeszcze, że w 100% tego dokonam, aczkolwiek postaram się.

Gdyby mój URLOP BLOGOWY uległ zmianie, przedłużył się na przykład lub zmieniło coś innego to natychmiast zostaniecie o tym powiadomieni.

Zrealizowane wpisy/notki w czasie "poprzedniego urlopu blogowego".
Zapraszam serdecznie do lektury, co by się nikomu nie nudziło podczas mojej kolejnej przerwy:

Wyjątkowe życzenia z okazji Diwali Edycja specjalna limitowana część druga-KLIK

(w tym wpisie zawarty jest również link do części pierwszej ,która została zrealizowana jeszcze  przed "urlopem" ale dla przypomnienia- Diwali część 1-LINK)

Hity Miesiąca Październik 2017 -KLIK

Gdyby jutra nie było czyli jesienna nostalgia..-KLIK

W jednym z kolejnych oddechów-tłumaczenie piosenki -KLIK

Konkurs z nagrodami i Zaduszkowa zaduma..-KLIKPS - Pozdrawiam i wiem doskonale, że rozumiecie moją blogowo-urlopową potrzebę. Do zobaczenia po urlopie. Zdjęcie z tego posta pochodzi z mojej prywatnej kolekcji - jest to Liverpool-UK.

                                      
Wasza Lily :)

Wasza Lily :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: