wtorek, 24 grudnia 2019

Świąteczny Prezent - Wyjątkowy Horoskop Bollywood 2020

Świąteczny Prezent - Wyjątkowy horoskop Bollywood na 2020 rok


Dlaczego akurat taki, a nie inny prezent przygotowałam dla was i skąd wziął się ten pomysł na horoskop Bollywood? Kto pisze te wszystkie przepowiednie? Tego dowiecie się jeśli przeczytacie początek tego starego wpisu - LINK i wszystko stanie się jasne. To teraz zapraszam po odbiór swojego unikatowego prezentu w postaci bollywodzkiej wróżby.


To Twój unikatowy Świąteczny Prezent - Horoskop Bollywood 2020

(Odszukaj miesiąc, w którym się urodziłaś/eś na dole, ponieważ to jest to Twoja unikatowa Bollywodzka przepowiednia na Nowy Rok 2020)


STYCZEŃ

Wodnik

Twoja Bolywoodzka Gwiazda Szczęścia: Ambitach Bachan.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Twoje oczy są domem dla Twych marzeń."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok przyniesie wiele refleksji nad życiem, śmiercią, związkami, przyjaźniom i miłością. Niektóre relacje się w tym roku rozpadną, a inne umocnią. Czeka Cię rok odpoczynku i relaksu, choć nie unikniesz w nim całkowicie stresowych sytuacji. To rok wytężonej pracy nad sobą,  nowych doświadczeń i nauki. Dla samotnych nie mam zbyt dobrych wieści, gdyż raczej nie odnajdziecie swej połówki pomarańczy w nadchodzącym roku. Natomiast dla tych co są w związkach będzie to raczej okres rutyny i szarej codzienności. To rok skupienia się na sobie samym oraz innego rodzaju relacjach z otoczeniem. Szczęście za to powinno wam wyjątkowo sprzyjać odnośnie finansów.LUTY

Ryby

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Alia Bhatt.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Nigdy nie zabija się nikogo łatwo."

Wyrocznia Bollywood: Osoby urodzone w tym miesiącu czeka bardzo ciężki rok. Mnóstwo pracy, nowych projektów, podwyżki, awanse, a może nawet zmiana pracy lub zawodu. Uważajcie tylko, by nie popaść w pracoholizm. Związki będą niestety cierpiały na zbyt dużym zaangażowaniu w pracę / naukę. Samotni natomiast również nie będą mieli ani chęci, ani czasu na miłosne polowania. Na szczęście to rok, w którym nauczycie się wiele ciekawych nowych rzeczy i być może nawet pod jego koniec osiągniecie jakiś wielki sukces, którego się nie spodziewaliście.


MARZEC

Baran
 Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Hithik Roshan.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Jutro może pozostać takie samo albo jutro sytuacja się może zmienić."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok będzie idealny jeśli chodzi o miłość i związki. Single znajdą kogoś do pary, a Ci, którzy są w związkach zakochają się w sobie na nowo. To rok kwitnącej miłości, Jednak niech ona nie przysłoni wam całego świata, gdyż to może na was sprowadzić problemy zawodowe. Nie zaniedbujcie też swojej rodziny i przyjaciół, gdyż w tym roku są oni bardziej skłonni popaść z wami w różnego rodzaju konflikty. Za to sprawy finansowe powinny wyglądać w miarę stabilnie. 


KWIECIEŃ

Byk
Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Sonam Kapoor.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Nie mogę zasnąć przez całą noc"

Wyrocznia Bollywood: Osoby urodzone w tym miesiącu przeżyją ten rok pod znakiem rutyny i ustabilizowania sytuacji w wielu aspektach życia, które wcześniej były rozchwiane podczas zwykłej codzienności. Ten rok może być dla was całkiem dobry, o ile jego zwyczajność oraz rutyna was nie zdenerwują. Może powiać lekką nudą i jeśli będziecie próbowali ją przełamać może to skończyć się dla was dosyć źle. Uważajcie też na swoje zdrowie oraz waszych bliskich, kwestie zdrowotne wciąż mogą zostać nieuregulowane w tym roku. Natomiast wszelkie inne aspekty jak miłość, finanse, rodzina, zawodowe, powinny potoczyć się dosyć rutynowo. Samotnicy raczej nie napotkają nikogo nowego, chyba że ktoś się już jakiś czas koło was kręci to jest duża szansa na ustabilizowanie miłosnej relacji między wami.


MAJ


Bliźnięta

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Ranbir Kapoor.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Nie pozostało mi teraz ani jedno zmartwienie."

Wyrocznia Bollywood: Rok szalonych imprez, spodziewaj się mnóstwa zaproszeń i nowych owocnych znajomości. Nadchodzący rok umocni stare znajomości i przyjaźnie oraz pomoże nawiązać nowe, bardzo udane relacje. Mnóstwo zabawy i pozytywnych wrażeń. Niestety na takim towarzyskim trybie życia znacznie ucierpią Twoje finanse, także sytuacja materialna w przyszłym roku nie zapowiada się najlepiej. Jeśli chodzi o miłość to niekoniecznie najlepszy czas na jej poszukiwania, gdyż jest to dla Ciebie rok przyjaźni i pod takim znakiem Ci on upłynie. Osoby w związkach również skupią się na innego rodzaju relacjach bardziej niż tym partnerskim, co może doprowadzić do konfliktów i kłótni, a nawet rozstania. Jest jednak szansa, że wykorzystacie potencjał tego roku do próbowania nowości co może uratować wasz związek przed degradacją.


CZERWIEC

Rak
Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Depika Padkonue.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Życie jest teraz na zakręcie."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok będzie naprawdę zakręcony. Czeka Ciebie w nim dużo niespodzianek oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Daj się ponieś jemu szaleństwu i płyń pod prąd. W tym roku najbardziej absurdalne pomysły i decyzję będą  tymi najlepszymi  Jeśli jednak nie odważysz się wyjść ze swojej strefy komfortu i ponieść się fali emocji to ten rok może być dla Ciebie jednym z najgorszych. Pełne wrażeń miłosne uniesienia w związkach gwarantowane, albo być może pojawi się w Twoim życiu nowy/a partner/ka. Zdarzyć się może też gorący romans. Sytuacja finansowa dosyć chwiejna, ale pamiętaj kto nie ryzykuje ten nic nie ma. Pod koniec roku powinna jednak się unormować.


LIPIEC

Lew

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Preity Zinta.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Niech nie będzie niespełnionych pragnień."

Wyrocznia Bollywood: Dla Ciebie ten rok zapowiada się niesamowicie dobrze, odpoczniesz sobie i się zrelaksujesz oraz uspokoisz. Jednak jest to też rok wprowadzania zmian w życie i nowych wyzwań, co może być nieco przytłaczające. Single mogą napotkać na swojej drodze kogoś interesującego i się zakochać do szaleństwa, jest również możliwość stworzenia związku. Natomiast Ci, którzy mają już swoich wybranków mogą przeżywać miłosne rozterki, czyli zapowiada się bardzo burzliwy okres uczuciowy. Wiele relacji z innymi ulegnie diametralnej zmianie. Sytuacja zawodowa i materialna dosyć niestabilna, ale na jako-takim poziomie.


SIERPIEŃ


Panna

Twoja Bollywoodzka Gwiazda Szczęścia: Aishwarya Bachan.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Lecę, lecę, lecę z Tobą jak chmury."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok to dla Ciebie czas rozmyślań, bujania w chmurach, wybujałej wyobraźni oraz marzeń. Bujając w obłokach możesz wpaść na jakiś genialny plan lub wyznaczyć sobie nowe cele, które na serio zaczniesz realizować w późniejszym czasie. Uważaj jednak by bujając w chmurach nagle nie natknąć się na mur i spać na ziemię. Przez swoje rozmarzenia możesz mieć problemy z rodzina, znajomymi i przyjaciółmi. Zapowiada się rok konfliktów i kłótni, zarówno w związku, jak i z najbliższymi. Single mogą być tak zajęte własnymi myślami, że są w stanie przegapić okazje na miłość lub nie zauważyć wyraźnych sygnałów, które daje im ktoś z otoczenia, że się komuś podobają i chcieliby czegoś więcej. Rok obfitujący, jeśli chodzi o życie zawodowe i finanse. Premie, awanse, podwyżki pensji lub zmiana pracy na lepiej płatną. Prezenty i podarunki pieniężne również mogą się przydarzyć.


WRZESIEŃ

Waga

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Katrina Kaif.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Te marzenia, które razem mieliśmy."

Wyrocznia Bollywood: To będzie totalnie Twój rok. W nadchodzącym roku odnajdziesz siebie na nowo i odetchniesz z ulgą, że to co najgorsze się już skończyło. Czeka na Ciebie miła niespodzianka i wyjątkowe spotkanie, a może nawet kilka. Samotne osoby będą po prostu cieszyć się życiem singla i nie będą zbyt aktywne w poszukiwaniu swej połówki jabłka toż też marne szanse na znalezienie kogoś takiego, choć wszystko może się zdarzyć. Osoby już będące w związkach, będą rozkoszować  się spędzonym wspólnie rokiem pełnym miłości i zaangażowania oraz spokoju. Sytuacja zawodowo-materialna jednak wyglądać będzie dosyć nieciekawie, co może przysporzyć Tobie najwięcej kłopotów w tym roku, a nawet kłótnie, awantury i ciężki czas z rodziną.


PAŻDZIERNIK

Skorpion

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:  Maduri Dixit.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Podaruj mi odrobinę przestrzeni."

Wyrocznia Bollywood: Ten rok to czas podejmowania bardzo ważnych decyzji, które mogą znacznie wpłynąć na Twoje całe życie i je totalnie odmienić. Bardzo ciężki i pracowity rok, lecz ciężka praca się popłaca. Co prawda na efekty trzeba będzie trochę poczekać, ale one na pewno przyniosą Ci dużo satysfakcji i radości, a także materialne profity. W tym roku zwróć szczególną uwagę na swoje zdrowie i zadbaj o siebie. Jest to też czas kiedy będziesz mieć dużo przestrzeni dla siebie i czasu na przemyślenia tylko dobrze ten czas wykorzystaj , bo jeśli przegapisz odpowiedni moment to może zaważyć na Twoich podjętych już krokach, decyzjach i zmienić bardzo wiele na gorsze. Samotnicy pozostaną raczej samotni, pochłonięci pracą i podejmowaniem decyzji, ale jest duża szansa na chwilowe miłostki oraz zauroczenia. Stali partnerzy nie muszą się o swój związek martwić, ale za to inne rzeczy i decyzje będą spędzać wam sen z powiek.


LISTOPAD

Strzelec

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Shah Rukh Khan.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Uczyń mnie szczęściarzem i przywiąż do siebie."

Wyrocznia Bollywood: Nachodzący rok nauczy Cię pokory, przyznawania się do własnych błędów i win. Wiele niewypowiedzianych dotychczas słów w końcu padnie i wszystko dopełni się w doskonałą całość. Bardzo ciężki, ale również ciekawy i intrygujący czas jeśli chodzi o relacje rodzinne, partnerskie i przyjacielskie. Totalne pomieszanie smaków i zmysłów w stałych związkach. Single mogą liczyć na spotkanie miłości życia i szalenie namiętnego oraz romantycznego okresu czasu. Finanse i kariera pozostaną w normie, nie zmieni się w tych kwestiach nic, a jak już to naprawdę niewiele. Rok, którego przebieg na pewno zostawi Cię pod wrażeniem jeszcze przez conajmniej połowę następnego.


GRUDZIEŃ

Koziorożec

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Amir Khan.

Krótka Muzyczna Wróżba: "Ta chwila powinna zatrzymać się na zawsze."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok niestety nie będzie należał do Ciebie. Ty sam, a także inni w Twoim otoczeniu sprowadzą Ciebie oraz Twoje potrzeby na ostatnie miejsce. Bardzo ciężki rok dbania i troszczenia się o innych. Prawdopodobnie ktoś z Twojego najbliższego otoczenia będzie potrzebował właśnie Twojej pomocy, może być to więcej niż jedna osoba. Totalnie skoncentrujesz się na tym zadaniu i nic innego nie będzie się liczyć. Zapowiada się w nadchodzącym roku jednak bardzo dobra zawodowo sytuacja materialna. Niestety przez różnego rodzaju problemy i zaniedbanie siebie samego, Twoja sytuacja w związku może być kryzysowa i dosyć specyficzna. Singlów raczej nie czeka miłość życia, ale mogą mieć kilka przelotnych związków i znajomości, które oczywiście przysporzą wam dodatkowych kłopotów, jak i zmartwień. Samopoczucie i zdrowie tez może kuleć, ale wszystko powinno poprawić się jak na nowo zaczniesz myśleć o sobie,  zadbasz najpierw o siebie i trochę odpuścisz przestając brać na swoje barki całą odpowiedzialność oraz wszystkie obowiązki.
PS - Jeśli Twój horoskop nie jest taki, jakbyś sobie tego życzył to się nie przejmuj. W końcu to Ty jesteś panią/panem swojego losu, a nie te kilka zdań, które ktoś Ci wywróży. Wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą. I pamiętaj to tylko zabawa, więc traktuj to z przymrużeniem oka.

Daj znać jak podobał Ci się ten Horoskop Bollywood 2020?

Czy już wiesz, że coś jest na rzeczy i sprawdzi się wcześniej niż przepuszczaliśmy?


Spotkajmy się tutaj za rok i napisz czy ta Bollywodzka wróżba na 2020 rok sprawdziła się czy też nie!? Jestem bardzo ciekawa.


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2020 dla wszystkich czytelników bloga!

Życzy Lily razem z rodziną i pomocnikami. <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: