niedziela, 24 grudnia 2017

Prezent Pod Choinką - Wyjątkowy Horoskop Bollywood 2018

Prezent pod choinką czyli wyjątkowy horoskop Bollywodzki na 2018 rokW Indiach niezwykłą popularną dziedziną jest astrologia. Tworzone są specjalne horoskopy w dniu urodzin, czy też horoskopy dla przyszłych małżonków. Wbrew pozorom ludzie traktują je często dosyć poważnie jako prawdziwą wróżbę i wyrocznie życiową. Do tego stopnia, że jeśli horoskopy przyszłych małżonków nie będą się ze sobą zgadzały to można zapomnieć o ślubie.

Traktuje się tam astrologię jako coś bardzo naturalnego i aby zrobić pełny horoskop prosi się zazwyczaj o dokładną datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania, niekiedy również parę innych bardziej szczegółowych informacji. Nie mam takiej możliwości, aby zrobić coś takiego i wypytać Cię drogi czytelniku o dodatkowe szczegóły Twojego życia, nawet jeśli miałaby być to tylko data urodzenia i miejsce zamieszkania. W związku z tym horoskop ten jest oparty tylko i wyłącznie na miesiącu, w którym się urodziłaś/eś.


Dlatego, że osoba układającą ten horoskop jestem ja, a nie żaden astrolog to nie oczekuj jakiś niezwykłych informacji. Proszę potraktuj to z przymrużeniem oka jako dobrą zabawę, bo właśnie po to, to robię dla zabawy i uśmiechu. Mam nadzieję, że ten wyjątkowy i niecodzienny prezent wywoła właśnie go na Twojej twarzy. :)


To Twój Wyjątkowy Prezent Pod Choinką - Horoskop Bollywood 2018


(Odszukaj Miesiąc, w którym się urodziłeś na dole, bo to jest Twoja niepowtarzalna Bollywood wróżba na Nowy Rok :D )STYCZEŃ:


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Deepika Padukone

Krótka muzyczna wróżba: "To co miało się stać, już się wydarzyło."


Wyrocznia Bollywood: W nadchodzącym roku na pewno nie będziesz mogła/mógł
narzekać na brak pracy czy nowych perspektyw zawodowych lub edukacyjnych. Istotnie dla Ciebie będzie to bardzo pracowity rok, jednakże w związku z tym mogą spotkać Cię spore problemy. To ciężki rok, więc przygotuj się na problemy zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Kłótnia z mężem/żoną, rozstania i powroty, zerwanie kontaktów z przyjaciółką/przyjacielem, oskarżająca Ciebie o wszystko rodzina lub jeśli jesteś samotna/y to nie zdziw się, że w tym roku ten przystojniak/pięknotka, w którym jesteś zauroczona/y
nie zwrócił/a na Ciebie szczególnej uwagi.


LUTY:

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Abishek Bachchan

Krótka muzyczna wróżba: "Ani ja nie jestem w stanie zrozumieć Ciebie, ani Ty nie jesteś w stanie zrozumieć mnie"

Wyrocznia Bollywood: Osoby urodzone w tym miesiącu mają naprawdę duże szczęście.
Okazuje się, że rok 2018 to jest absolutnie Wasz Rok. To w tym roku spotka Was wszystko co najlepsze. Single mają niepowtarzalną szansę na odnalezienie swojej drugiej połówki, a osoby w stałych związkach będą przeżywać swój drugi miesiąc miodowy. Nadchodzący czas umożliwi Wam mieć wszystko na wyciagnięcie ręki; romans rodem z Bollywood gwarantowany.


MARZEC:


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Rani Mukherjee

Krótka muzyczna wróżba: "Natomiast ja jestem obudzona bez żadnego powodu"

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok będzie obfitował w liczne wyzwania, a w szczególności te w sferze rodzicielskiej. Musisz przygotować się na wszelkie bunty i inne niewyjaśnione okoliczności oraz kłopoty ze swoimi latoroślami. Jeśli jednak nie posiadasz dzieci to nie myśl, że kłopoty Ciebie ominą całkiem prawdopodobne, iż rodzina zaangażuje Cię do pomocy z ich nie do końca grzecznymi pociechami. Ale możesz równie dobrze być w gronie tych wybranych bez problemów, lecz za to będziesz czynnie zaangażowana/y 
społecznie w czymś co dzieci dotyczy; praktyki lub praca w szkole, przedszkolu, jako opiekun/ka albo prowadzić akcje charytatywne związane z dziećmi.


KWIECIEŃ:

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Lara Duta

Krótka muzyczna wróżba: "Chodząca ślicznotka z każdym z którym jesteś, żyjesz jak chodząca piękność"

Wyrocznia Bollywood: Osoby urodzone w tym miesiącu w nadchodzącym roku spotkają na pewno liczne sukcesy zawodowe; premia, podwyżka, awans, zdane egzaminy to wszystko jest w stanie Ci się właśnie przydarzyć. Jest też duża szansa na nowe bardzo dobrze rokujące znajomości i liczne imprezy towarzyskie. Tylko zachowaj umiar w imprezowaniu, jeśli przesadzisz te liczne sukcesy zawodowe mogą niestety Ciebie ominąć. Sama wybierz.


MAJ:


 Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Maduri Dixti 

Krótka muzyczna wróżba: "Zapomnę wszystkie smutki i błędy, które popełniłem w życiu" 

Wyrocznia Bollywood: Dla Ciebie będzie to rok nowych nadziei i naprawionych relacji. Masz niepowtarzalną szansę pogodzić się z kimś na kim Ci bardzo zależy, ale od lat żyjecie w konflikcie. 2018 rok to rok zjednoczenia i przebaczenia. Wszystkie smutki, żale i wzajemne pretensje odejdą w niepamięć. Stare relacje odbudują się na nowo, a nowe znajomości będą jeszcze trwalsze. W ten czas wrogowie przestaną być Twoimi wrogami, duża szansa na zażeganie wszelkich sporów i konfliktów. Rok bez kłótni. 


CZERWIEC:


 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Karisma Kapoor

Krótka muzyczna wróżba: "Gratuluję miłości, gratuluję tych kolorów"

Wyrocznia Bollywood: Ten rok będzie dla Ciebie bardzo pozytywny pod względem towarzyskim. Liczne spotkania w ulubionym gronie znajomych, czy fantastyczne domówki w gronie rodzinnym to jest właśnie to co Cię w nadchodzącym roku czeka. Będziesz towarzysko rozchwytywana/y  i zagościsz na niejednej imprezie lub jeśli nie przepadasz za takim stylem życia to te wypady mogą dotyczyć równie dobrze; kina, teatru, opery, lodowiska i innych miejsc publicznych lub klasycznych wizyt rodzinnych. Wszelkie wycieczki rodzinne, ze znajomymi także będą czymś zwyczajnym w tym roku. Jednak uważaj taki rozrywkowy tryb życia także ma swoją cenę - mogą pojawić się kłopoty małżeńskie/partnerskie.


LIPIEC:


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Katrina Kaif

Krótka muzyczna wróżba:
"Pociesz mnie nawet jeśli ma to być fałszywe (złudne)"

Wyrocznia Bollywood:
Nadchodzący rok będzie obfitował w szereg nowych propozycji i projektów. W związku z tym to czas wzmożonej pracy i wysiłku. Jej nadmiar będzie kosztował Cię zmęczeniem i pracą na pełnych obrotach, zarówno na polu fizycznym, jak i psychicznym. Ale nie martw się masz też dużą szansę na parę cudownych i niezapomnianych chwil. Kilka fantastycznych randek i romantycznych chwil to coś, co może Cię uratować w 2018 roku.


SIERPIEŃ:


 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Kajol Devgan 

Krótka muzyczna wróżba:
"Cóż bez Ciebie jestem wart" 

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok przyniesie cudowne i niezapomniane chwile dla wszystkich małżeństw. To prawdziwa szansa na następny miesiąc (rok) miodowy. To czas, w którym możesz również usłyszeć dobrą nowinę o ciąży. Samotne osoby za to mają szansę na odnalezienie swojej zagubionej połówki pomarańczy. Niech na razie ta Bollywodzka sielanka trwa, delektujcie się nią, bo za dwa lata różnie może być.


WRZESIEŃ:

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Karenna Kapoor 

Krótka muzyczna wróżba:
"Nie zawsze niebo może spotkać się z ziemią" 

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok przyniesie Ci wzmożony przypływ gotówki; spadek, premia, kieszonkowe, dodatkowy zarobek, prezenty w postaci bonów czy gotówki to wszystko czego możesz się spodziewać. To czas na szalone zakupy lub kupienie czegoś na co od dawna zbierałeś/aś pieniądze. Jednak nigdy nie jest, aż tak różowo dlatego uważaj na konflikty z rodzeństwem, ponieważ to w tym roku będzie o nie niezmiernie łatwo.PAŹDZIERNIK:

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Ambitabh Bachchan

Krótka muzyczna wróżba: "Ten cały świat jest jak zupełnie nowe miejsce"

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów i smaków, gdyż będziesz w stanie delektować się absolutnie wszystkim, ponieważ dla Ciebie to rok relaksu i odpoczynku. I to wcale nie biernego odpoczynku tylko aktywnego; wycieczki, podróże, okazja na odwiedzenie wymarzonego zakątka to wszystko w tym roku czeka na Ciebie. Wszystkie wspomnienia oczywiście uchwycisz na pięknych fotografiach, być może będzie to Twoja nowa pasja kto wie?LISTOPAD:
Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Shahrukh Khan

Krótka muzyczna wróżba: "Dam sobie radę"

Wyrocznia Bollywood: W nadchodzącym roku układy planet będą Ci niewątpliwie sprzyjać i to na wszystkich życiowych polach. Miłosne uniesienia, szczęśliwa rodzinka, niezawodni przyjaciele, dobra praca/szkoła i wiele innych gratisowych bonusów od roku 2018. Jednak może stać się coś co wyprowadzi Cię nieco z równowagi podczas tych cudownych chwil, mianowicie Twój największy wróg może dostać awans zamiast Ciebie lub okazać się prymusem w jakiejś dziedzinie, w której Ty chciałeś zabłysnąć. Niestety nic w tym roku na to nie poradzisz, więc w tym przypadku podniesienie ciśnienia murowane.


GRUDZIEŃ:

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Salman Khan 

Krótka muzyczna wróżba: "Dlaczego słuchasz świata? Czasem posłuchaj samego siebie." 

Wyrocznia Bollywood: Możliwy awans w pracy. Sprawy zawodowe w nadchodzącym roku będą dla Ciebie bardzo ważne. To one będą grały pierwsze skrzypce w 2018 roku. Na tym skupisz całą swoją energię i koncentrację. Uważaj jednak, aby przez to nie zaniedbać swojej rodziny i przyjaciół. Nie tylko sukces w życiu jest ważny.


PS - Jeśli Twój horoskop nie jest taki, jakbyś sobie tego życzył to się nie przejmuj. W końcu to Ty jesteś panią/panem swojego losu, a nie te kilka zdań, które ktoś Ci wywróży. Wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą. I pamiętaj to tylko zabawa, więc traktuj to z przymrużeniem oka.


Daj znać jak podobał Ci się ten Horoskop Bollywood 2018?


Czy już wiesz, że coś jest na rzeczy i sprawdzi się wcześniej niż przepuszczaliśmy?

Spotkajmy się tutaj za rok i napisz czy ta Bollywodzka wróżba na 2018 rok sprawdziła się czy też nie!? Jestem bardzo ciekawa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: