czwartek, 7 grudnia 2017

Pierwszy Mini Konkurs Na Blogu - KONKURS ZAKOŃCZONY

Pierwszy Mini Konkurs Na Blogu - Mikołajkowy (świąteczno-noworoczny)
Wreszcie! 

Doczekaliście się tej niezwykłej, a nawet historycznej chwili, w której to mam okazję i przyjemność ogłosić pierwszy mini-konkurs na moim blogu.

Jest to mini konkurs Mikołajkowy (świąteczno-noworoczny), jak go nazwałam, gdyż nagrody są bardzo fajne, ale dosyć skromne jak to na Mikołajki bywa. Do wystartowania z konkursem potrzebuję minimum dziesięciu zgłoszeń. Muszę wiedzieć czy jesteście zainteresowani też podobnymi konkursami w najbliższej przyszłości. Pomysłów to ja mam pełno:

Konkurs walentynkowy, ramadanowy itd., ale aby je zrealizować muszą być po prostu chętni na nie. Zasady Konkursu:

Jest to pierwszy konkurs dlatego postanowiłam, że zasady będą wyjątkowo proste tak na dobry początek. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić fanpage'
a bloga na Facebook-u (kto już to uczynił to oczywiście nie musi tego powtarzać; ma ten punkt już automatycznie zaliczony), LINK. Udostępnić wpis konkursowy u siebie na profilu tym samym zachęcając swoich znajomych, aby także wzięli udział (tutaj działa zasada im Nas więcej tym lepiej; wtedy jest większe prawdopodobieństwo pojawienia się ewentualnych sponsorów kolejnych konkursowych nagród) i na sam koniec napisać w komentarzu pod tym wpisem odpowiedź na pytanie: Z czym Tobie kojarzy się słowo Bollywood? +"Bollywood - Gotowe".


Nagrody:

Nagrody w tym konkursie przewidziane są dla dwóch osób. Wygrać można dwie świeczki marki yankee candle (zapach jabłkowy/różany) i pomadkę ochronną nivea peral shine + wyjątkową kartkę w stylu Bollywood świąteczno-noworoczną. (Nagrody ukazuje
zdjęcie, które widzicie w tym wpisie z wyjątkiem kartki, która jest niespodzianką.)


Czas Trwania Konkursu:

Konkurs trwa od 7.12.2017.r
do 24.12.2017.r (do tego dnia włącznie do północy czasu polskiego przyjmuje zgłoszenia konkursowe)

Zwycięzców poznacie już 25.12.2017.r, czyli w Pierwszy Dzień Świąt.


Inne:

Osoby , które wygrają proszone są o dostarczenie adresu (w celu wysłania nagród) w ciągu 7 dni roboczych w prywatnej wiadomości. Jeśli dana osoba tego nie zrobi zastrzegam sobie prawo do nagrodzenia innej osoby która brała udział w konkursie.Regulamin:

1.
Organizator konkursu: Lilianna Rahman.

2. Zadanie konkursowe składa się z trzech ściśle połączonych ze sobą etapów:

1) Polubienie fanpage-u bloga na Facebook-u - LINK.
2) Udostępnienie u siebie na profilu wpisu konkursowego.
3) Napisanie w komentarzu pod wpisem konkursowym odpowiedź na pytanie: Z czym Tobie kojarzy się słowo Bollywood? (Może być to jeden wyraz, zdanie lub dłuższa wypowiedź - w tym zakresie jest wszelka dowolność) + "Bollywood-Gotowe".

Pominięcie, któregoś z powyższych punktów automatycznie dyskwalifikuje taką osobę z walki o wygraną.

3. Termin nadsyłania odpowiedzi od 7.12.2017.r do 24.12.2017.r, (włącznie) na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do północy czasy polskiego. Wszelkie zgłoszenie po terminie nie będą brane pod uwagę, chyba że będzie mniej niż dziesięć zgłoszeń, a zgłoszenia po terminie wyrównają tą liczbę.

4. Udział w konkursie mogą brać wszystkie osoby pełnoletnie, znające język polski, które posiadają konto na portalu: Facebook.

5. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 25.12.2017.r, brane pod uwagę będą tylko zgłoszenia spełniające wszystkie wymagane warunki konkursowe. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie najbardziej trafnej, wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju, (można popłynąć i wykazać się np. umiejętnością rozbawienia czytelnika) odpowiedzą na pytanie konkursowe.

6. Reklamacje dotyczące konkursu można zgłosić w wiadomości prywatnej lub na e-mail'u:
bollywoodworlddzwieknieznanego@gmail.com (dotyczy osób biorących czynny udział).

7. WAŻNE:

Poprzez wzięcie udziału w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach konkursowych.

Nagród nie można zamienić na pieniądze.

Konkurs zostanie wstrzymany jeśli nie będzie przynajmniej 10 zgłoszeń.

Zapraszam do zabawy. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: