czwartek, 10 stycznia 2019

Hity Miesiąca/Grudzień 2018 - Podsumowanie Roku

Hity Miesiąca - Podsumowanie Roku:

Filmy/Zwiastuny 2018: "Pad Man", "Pari", "Hichki","October","Raazi","Sanju", "Race 3", "Teefa in Trouble",  "Helicopter Eela","Thugs of Hindostan", "Zero","2:0" .


Wydarzenia Roku 2018: Dwa bardzo głośne i niezapomniane śluby, Priyanka i Nick oraz Deppika i Ranveer, obchodziliśmy też 26 lecie pracy Shah Ruk Khana, a kilka filmów z powyższej listy ukazało się na szklanym ekranie w kinach w całej Polsce. Do tego nasz polski artysta Michał Rudaś wystąpił w indyjskim programie "Dil Hai Hindustani, gdzie zdobył zaszczytne 5 miejsce i promował oraz godnie reprezentował Polskę.

A z tych smutniejszych wydarzeń to śmierć aktorki Sridevi Kapoor oraz szereg protestów. Najpierw głośna sprawa zgwałcenia i zabicia dziewczynki o imieniu Asifa, a w późniejszym czasie również protesty studentów z Bangladeszu, by zmienić przepisy ruchu drogowego. A w szczególności ich przestrzeganie, po wypadku w którym zginęła jedna ze studentek. Protesty nadal trwają w Nowym Roku, tutaj kobiety przodują w walce o swoje prawa, ale wracając jeszcze do 2018 to również kolejną złą wieścią była Wielka Powódź w Kerali.

Piosenka Roku 2018: "Emon Ekta Tumi Chai" - LINK oraz "Tu Janne Na" - LINK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: