wtorek, 28 grudnia 2021

Prezent Pod Choinką - Wyjątkowy Horoskop Bollywood 2022

Prezent pod choinką, czyli wyjątkowy horoskop Bollywood 2022 


W Indiach niezwykle popularną dziedziną jest astrologia. Tworzone są specjalne horoskopy w dniu urodzin, czy też horoskopy dla przyszłych małżonków. Wbrew pozorom ludzie traktują je często dosyć poważnie jako prawdziwą wróżbę i wyrocznię życiową. Do tego stopnia, że jeśli horoskopy przyszłych małżonków nie będą się ze sobą zgadzały to można zapomnieć o ślubie.

Traktuje się tam astrologię jako coś bardzo naturalnego i aby zrobić pełny horoskop prosi się zazwyczaj o dokładną datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania, niekiedy również parę innych bardziej szczegółowych informacji. Nie mam takiej możliwości, aby zrobić coś takiego i wypytać Cię drogi czytelniku o dodatkowe szczegóły Twojego życia, nawet jeśli miałaby być to tylko data urodzenia i miejsce zamieszkania. W związku z tym horoskop ten jest oparty tylko i wyłącznie na miesiącu, w którym się urodziłaś/eś.

Dlatego, że osobą układającą ten horoskop jestem ja, a nie żaden astrolog to nie oczekuj jakiś niezwykłych informacji. Proszę potraktuj to z przymrużeniem oka jako dobrą zabawę, bo właśnie po to, to robię dla zabawy i uśmiechu. Mam nadzieję, że ten wyjątkowy i niecodzienny prezent wywoła właśnie go na Twojej twarzy. :)


To Twój Wyjątkowy Prezent Pod Choinką - Horoskop Bollywood 2022

(Odszukaj Miesiąc, w którym się urodziłeś na dole, bo to jest Twoja niepowtarzalna Bollywoodzka wróżba na Nowy Rok :D )


Bonus: 


Czakra nad którą należy popracować w tym roku, będzie przypisana do każdej wróżby/miesiąca urodzenia. Wyróżniamy siedem głównych czakr. Są to: 

Czakra podstawy/korzenia,  czakra sakralna/witalna, czakra splotu, czakra serca, czakra gardła, czakra trzeciego oka i czakra korony.

Samo słowo "Czakra" pochodzi z sanskrytu i oznacza koło. Dlatego, że wierzy się w to, iż czakry kręcą się jak koło, by w naturalnym cyklu życia ciała zmusić również energię do krążenia. Czakry są to inaczej centra energetyczne, które nadmiernie przebodźcowane lub zablokowane mogą negatywnie wpływać na różne obszary naszego życia. Istnieje nawet czakro-terapia, która skupia się głównie na odblokowywaniu czakr.


Styczeń 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Katrina Kaif

Krótka muzyczna wróżba: "Szansa na spotkanie, nie zdarza się codziennie"

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok to wachlarz nowych możliwości i nieoczekiwanych spotkań, które mogą przynieść wielkie korzyści zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Warto sięgnąć, więc po nie i nie przegapić żadnej z szans na te jedno wyjątkowe spotkanie, które może odmienić nie tylko cały ten rok, ale może i nawet całe życie. 

Czakra: Czakra Trzeciego Oka ‐ Aczkolwiek zaleca się skupić na każdej z siedmiu czakr indywidualnie. 

Zadanie na Nowy Rok: Otaczaj się różnymi kolorami i odcieniami barw, ale najbardziej skup się na kolorze indygo. Inne kolory, którymi warto się otoczyć w tym roku to  czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, jasnoniebieski  i fioletowy. Wypisz sobie 5 celów/marzeń do realizacji w 2022 roku. Nie mów jednak o nich nikomu tylko dopiero pokaż jak już się spełnią/osiągniesz to co zamierzyłaś/eś. Jest to doskonały rok na robienie notatek, prowadzenie pamiętnika czy też różnego rodzaju przelewania swoich uczuć na papier. 


Luty


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Shahid Kapoor

Krótka muzyczna wróżba: "Jest to wezwanie mojego serca, by nie życzyć sobie niczego bez powodu."

Wyrocznia Bollywood: Wygląda na to, że wszystkie twoje modlitwy i życzenia spełnią się w tym roku, ale czy aby na pewno pamiętasz to czego chciał/aś/eś? Przed tobą więc wiele pięknych chwil jakie możesz przeżyć spełniając swoje marzenia.  Jednak też wiele gorzkich łez, gdy okaże się, że nie wszystko czego oczekiwał/aś/eś jest dla ciebie dobre. Ten rok to też przypomnienie by uważać na to czego się pragnie, bo czasem można się nie mile zaskoczyć gdy to się spełni. 

Czakra: Czakra sakralna. 

Zadanie na Nowy Rok: Otaczaj się w tym roku jak najwięcej wszystkim co ma kolor pomarańczowy.  Wypisz sobie siedem afirmacji na każdy dzień tygodnia, z którymi rozpoczniesz dzień. Jest to dobry rok na różnego rodzaju afirmację czy medytację. 


Marzec


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Sushant Singh Rajput

Krótka muzyczna wróżba: "Cokolwiek napotykamy, uporamy się z tym"

Wyrocznia Bollywood: W nowym roku czekają ciebie wielkie trudności i kłopoty w praktycznie każdej sferze życia.  Jednak jest to też szansa by dowiedzieć się na kogo tak naprawdę możesz liczyć. Osoby, które zostaną przy twym boku w tych ciężkich chwilach pomogą ci  również uporać się z piętrzącymi się trudnościami. 

Czakra: Czakra Trzeciego Oka. 

Zadanie na Nowy Rok: Otaczaj się w tym roku jak najwięcej wszystkim co jest w kolorze indygo. Wypisz sobie jakie masz oczekiwania/nadzieję związane z nadchodzącym rokiem. Jest to doskonały rok na medytację, ale również rok pełen nadziei. 


Kwiecień 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Sara  Ali Khan

Krótka muzyczna wróżba: "Co to za przyjaźń, która czyni przyjaciela zdrajcą?"

Wyrocznia Bollywood: W nadchodzącym roku bardziej niż kiedykolwiek uważaj na wszelkie relację z innymi ludźmi.  Najlepiej jeśli to możliwe nie zawieraj w tym roku nowych znajomości. Prawdopodobnie osoba, którą uważasz za przyjaciela okaże się w rzeczywistości twoim wrogiem. Zdrada wisi w powietrzu i to zarówno ze strony najbliższych osób, jak również kogoś po kim byś się tego nie spodziewał/a. Jest to idealny rok na to by skupić się na sobie i swojej karierze zawodowej. 

Czakra: Czakra korony.

Zadanie na Nowy Rok:  Postaraj się w tym roku otaczać jak najwięcej fioletowymi barwami, ale możesz również wprowadzić odrobinę bieli. Wypisz sobie co osiągniesz w tym roku. Jest to dobry rok na walkę ze swoimi słabościami i zwyciężenie tej wielkiej bitwy.


Maj


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Shah Rukh Khan

Krótka muzyczna wróżba: "Wierzysz w kogoś tysiące kłamstwa, a nie wierzysz w to, że ktoś mówi prawdę."

Wyrocznia Bollywood: W 2022 roku okaże się, że osoba, którą uważał/aś/eś za kłamcę od samego początku mówiła prawdę.  Za to wielu innych ludzi w twoim najbliższym otoczeniu kłamało jak z nut, ale ty im wierzył/aś/eś. Odkrycie tego faktu wywróci całe twoje życie do góry nogami.  Najpierw będzie smutek, płacz i gniew, a następnie przyjdzie refleksja. Zapowiada się dla ciebie szalony rok z pełną paletą emocji w tle.

Czakra: Czakra gardła. 

Zadanie na Nowy Rok: W tym roku przebywaj jak najwięcej w otoczeniu jasnoniebieskiego koloru. Uświadom sobie, że nie nad wszystkim w życiu masz kontrolę.  Wypisz jak najwięcej rzeczy nad którymi nie masz kontroli. Jest to doskonały rok na uświadamianie sobie, że nie na wszystko mamy wpływ, a pewne rzeczy są poza naszą kontrolą. 


Czerwiec


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Preity Zinta

Króta muzyczna wróżba: "Ten związek był jakbym był/a piaskiem."

Wyrocznia Bollywood: W 2022 roku awanse, podwyżki, różne bonusy lub zmiana pracy są całkiem możliwe.  Chociaż zawodowo będziesz naprawdę błyszczeć i się spełniać to niestety, ale twój związek się rozpadnie. Okaże się że jego podstawy nie były zbyt solidne, a wszelkie deklaracje wiecznej miłości były tak kruche jak zamki piasku. Samotni nie powinni  wykorzystywać tego okresu do tworzenia nowych związków, gdyż szansę na ich przetrwanie tym roku są niewielkie.

Czakra: Czakra podstawy/korzenia. 

Zadanie na Nowy Rok: W nadchodzącym roku postaraj się by otaczał cię kolor czerwony. Wypisz trzy rzeczy, za które jesteś wdzięczn/a/y. Jest to idealny rok by zdać sobie sprawę z napływających błogosławieństw i tego, że ma się za co być wdzięcznym.  Prozaiczne doceń to co już masz pasuje tu idealnie.


Lipiec


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: John Abraham 

Krótka muzyczna wróżba: "Udekoruj tyle marzeń ile pragniesz."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok to czas na spełnianie swoich marzeń oraz snucie nowych.  Jest to rok planowania, wyznaczania nowych celów i realizowania starych zaległych planów oraz niektórych pragnień. Nie będzie to łatwe, ale warto trochę się pomęczyć by ten rok przyniósł swego rodzaju ulgę i spełnienie. 

Czakra: Czakra sakralna/witalna.

Zadanie na Nowy Rok: W nadchodzącym roku postaraj się otaczać jak najwięcej wszystkimi odcieniami koloru pomarańczowego.  Wybierz jedną lub więcej z ukochanych osób i wypisz co sobie dla niej/nich życzysz w nadchodzącym roku, a następnie podaruj tą kartkę z życzeniami tej osobie/tym osobom. Jest to idealny rok by obdarować swoimi czystymi intencjami i miłością innych ludzi.


Sierpień


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Rani Mukherjee 

Krótka muzyczna wróżba: "Wystarczy zatrzymać się tu spokojnie."

Wyrocznia Bollywood: Początek 2022 roku zacznie się dosyć nerwowo, atmosfera na gruncie zarówno prywatnym, jak i zawodowym będzie bardzo napięta. Gdzieś w połowie roku powinno się nieco uspokoić, ale bardzo dużo zależy od ciebie i twojego nastawienia. Warto się na chwilę zatrzymać, zadbać o siebie, swoje zdrowie oraz spokój ducha. Biegnąc na oślep bez zatrzymywania się może pogorszyć się twoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne, więc lepiej w 2022 oddychaj głęboko, medytuj i postaraj się żyć w zwolnionym tempie.

Czakra: Czakra korony. 

Zadanie na Nowy Rok: W nadchodzącym roku postaraj jak najwięcej otaczać się wszystkimi odcieniami fioletu, ale też i bieli. Wypisz sobie w jaki sposób możesz udoskonalić/poprawić swoje nawyki związane z wydatkami. Jest to dobry rok na poprawienie swojej relacji z finansami i stworzenie zdrowej relacji z pieniędzmi. 


Wrzesień 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Ashkay Kumar 

Krótka muzyczna wróżba: "Ludzie są o nas zazdrośni. "

Wyrocznia Bollywood: W 2022 roku boleśnie przekonasz się jacy ludzie z twojego otoczenia są zawistni i zazdrośni. Zazdroszczą tobie dosłownie wszystkiego stanowiska pracy, miłości, przyjaźni, osobowości i wiele więcej. Prawdopodobnie nadchodzący rok  przyniesie sprytnie uknutą intrygę uderzającą w ciebie oraz twój związek.  Zaplanuje ją i wykona ktoś z zazdrośników, co więcej oczywiście będzie to osoba, którą wydaje się, że bardzo dobrze znasz. Singli to nie ominie za to intryga, zamiast w romantyczny związek może uderzyć w innego rodzaju zażyłych znajomości, a nawet w życie zawodowe. Ku pokrzepieniu to dobra wiadomość jest taka, że w tym roku inni ludzie będą mieli ci czego zazdrościć.

Czakra: Czakra serca.

Zadanie na Nowy Rok:  W tym roku postaraj się przebywać jak najwięcej w otoczeniu zieleni, gdyż zielony kolor jest w tym roku ci przeznaczony. Możesz też pokusić się o otoczenie złotymi barwami. Wypisz sobie jak możesz przyczynić się do sprawiania radości najbliższym przyjaciołom, rodzinie i pomóc im w odnalezieniu szczęścia. Następnie postaraj się zrealizować te plany. To dobry rok na wspieranie tych, na których szczęściu nam najbardziej zależy. 


Październik


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Ashiwarya Bachchan 

Krótka muzyczna wróżba: "Serca zamieniły się w księżycową noc."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok zapowiada się pod znakiem romansów i miłosnych uniesień.  Będzie to idealny rok na romantyczne wojaże.  W stałych związkach miłość wydawałoby się, jakby  rozkwitła na nowo. Za to dla singli będzie to produktywny rok pod względem randek i udanych spotkań.  Kto wie może uda się nawet stworzyć długotrwały związek? W 2022 roku życie prywatne i towarzyskie będzie miało swoją dobrą passe za to sprawy zawodowe będą kuleć.  Możliwa na przykład utrata pracy czy też spadnięcie na niższe stanowisko oraz innego rodzaju kłopoty zawodowo-finansowe.

Czakra: Czakra podstawy/korzenia.

Zadanie na Nowy Rok:  W nadchodzącym roku powinnaś/eś otaczać się jak najwięcej wszystkim odcieniami czerwieni. Wypisz sobie jak możesz sprawić, by praca była dla ciebie przyjemnością/dobrym doświadczeniem . Następnie próbuj się tego trzymać tak, by sprawić, że praca będzie dobrym doświadczeniem, które cię wypełnia. 


Listopad 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Hirithik Roshan 

Krótka muzyczna wróżba: "Nie pozwolę moim oczom uronić ani jednej łzy."

Wyrocznia Bollywood: Nadchodzący rok przyniesie mnóstwo uśmiechu, będzie się wydawać, jakby w końcu los się do ciebie uśmiechnął. W tym roku będziesz brylować w towarzystwie, wszystkie imprezy, wypady z znajomym, wycieczki czy też randki okażą się strzałem w dziesiątkę.  Jest to rok nieustannej zabawy, zwiedzania, cieszenia się chwilą i mnóstwa spotkań. Poznasz nowych ludzi, ale też smaki czy miejsca. Cały rok upłynie ci na zabawie do utraty tchu w dobrym towarzystwie. Dla singli jest to idealny rok, by spotkać swoją połówkę pomarańczy i stworzyć stały związek.  Natomiast relacje par się umocnią. Jednak jak zawsze trzeba uważać, bo czas zabawy się kiedyś kończy, a jeśli z nią przesadzisz to ten rok może zakończyć się dla ciebie tragicznie. Sprawy zawodowe w tym roku odejdą na dalszy plan i niby będzie zawodowo stabilnie, ale lepiej przyjrzeć się bardziej zawodowym zobowiązaniami, gdyż może okazać się, że kosztem dobrej zabawy będzie strata pracy, przyjaźni i miłości. A wtedy po chwili śmiechu koniec roku zakończyć się łzami i rozczarowaniem. 

Czakra: Czakra gardła. 

Zadanie na Nowy Rok:  W nadchodzącym roku staraj się przebywać jak najwięcej w otoczeniu jasnoniebieskiego koloru. Wypisz wszystkie negatywne emocje i wydarzenia z życia których chiał/abyś/byś się pozbyć przed Nowym Rokiem. Następnie spal bezpiecznie tą kartkę podczas najbliższej pełni Księżyca. 


Grudzień 


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Karenna Kapoor

Krótka muzyczna wróżba: "Jakby pieniądze były teraz twoim bogiem."

Wyrocznia Bollywood: Rok 2022 to w twoim wykonaniu będzie rokiem gonitwy za pieniędzmi.  Jest to więc rok szans na polu zawodowym, dostanie wymarzonego kredytu, zmiany stanowiska pracy, dostanie awansu podwyżki, zebranie dodatkowych oszczędności lub wygrana na loterii. Jednocześnie jest to rok zmian w sferze zawodowej i nie jest wcale powiedziane, że na przykład zmiana pracy wyjdzie ci na lepsze niż pozostanie w obecnej. Możliwa delegacja do innego miasta, a nawet kraju.  Być może pojawi się oferta zawodowa nie do odrzucenia, która będzie wiązać się z przeprowadzką.  Tegoroczna gonitwa za pieniędzmi odbije się niestety niekorzystnie na istniejących związkach, relacjach z rodziną i przyjaźniach.  Pieniądze oraz nadmiar pracy i obowiązków zawodowych, mogą stać się kością niezgody i powodować większość z kłótni.

Czakra: Czakra splotu. 

Zadanie na Nowy Rok: W nadchodzącym roku postaraj się przebywać jak najczęściej w otoczeniu koloru żółtego. Wypisz w jaki sposób możesz zawsze wysłać dobrą energię, miłość i światło do wszechświata, a potem działaj w tym temacie.  Jest to dobry rok na pomaganie i wspieranie innych.
PS - Jeśli Twój horoskop nie jest taki, jakbyś sobie tego życzył to się nie przejmuj. W końcu to Ty jesteś panią/panem swojego losu, a nie te kilka zdań, które ktoś Ci wywróży. Wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą. I pamiętaj to tylko zabawa, więc traktuj to z przymrużeniem oka.

Daj znać jak podobał Ci się ten Horoskop Bollywood 2022?

Czy już wiesz, że coś jest na rzeczy i sprawdzi się wcześniej niż przepuszczaliśmy?

Spotkajmy się tutaj za rok i napisz czy ta Bollywodzka wróżba na 2022 rok sprawdziła się czy 
też nie!? Jestem bardzo ciekawa.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2022 dla wszystkich czytelników bloga!

Życzy Lily razem z rodziną i pomocnikami. <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: