czwartek, 15 września 2016

Niespodzianka dla fanów! Gra z Salman Khanem!Wspaniała niespodzianka dla wszystkich fanów Bollywood, a w szczególności dla tych którzy uwielbiają Salman Khana. Całkiem niedawno powstała nowa gra "Sułtan", podczas której możemy być Salman Khanem, jak i sam aktor napisał na swoim fanpage-u (Being Salman Khan) zachęcając swych fanów by grali razem z nim. Jest to darmowa gra akcji o zapaśniku, który chce zdobyć tytuł mistrza. Gra ma ponad sześćdziesiąt poziomów oraz trzy wcielenia aktora z różnych filmów Bollywood, w których byl głównym bohaterem.

 Oczywiście gra nie powstała, ot tak sobie. Jest doskonałą promocją najnowszego filmu: 

"Sułtan", w którym główną rolę gra Salman Khan. Jest to film akcji o zapaśniku, który chce zdobyć złoty medal dla Indii i zostać mistrzem swojej profesji, ale nie zabraknie tez wątku romantycznego i dramatycznego. Zapowiada się dosyć ciekawie na pewno warto obejrzeć i samemu wyrobić sobie opinię. Tak samo powodzenia w grze, choć opinie na jej temat są podzielone. Jak pisze "The Indian Express", czy ten rok należy do Salman Khana? A Wy co myślicie? Czy to faktycznie jego rok?!

Zachęcam do zajrzenia:

 "Zapasy to nie jest sport, to jest walka z kłamstwami.." Tutaj możesz zobaczyć trailer gry oraz pobrać ją na swój android:

Natomiast tutaj o filmie:

 "Sułtan"- Trailer najnowszego filmu - Wkrótce w kinach.

2 komentarze:

  1. Czytasz coś, zanim opublikujesz?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, oczywiście że czytam i to nawet po kilkanaście razy przed publikacją, ale i tak widzę większość błędów dopiero jak przeczytam coś po bardzo długim czasie. Dziękuję Ci bardzo drogi anonimie za komentarz pod tym właśnie wpisem, gdyż w pewnym momencie zapomniałam o tym, iż pisałam to i opublikowałam bez polskich znaków co najbardziej rzuca się w oczy pomijając już inne błędy. Obiecuję poprawić to w najbliższym czasie. Pozdrawiam serdecznie.

      Usuń

Tutaj zostaw swoja opinie: