poniedziałek, 5 lutego 2024

Wyjątkowy prezent noworoczny - Horoskop Bollywood 2024!

 Wyjątkowy prezent noworoczny - Horoskop Bollywood 2024!


Na początku chciałabym przeprosić za to, że tak długo mnie tutaj nie było. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się wstawić więcej nowych wpisów i różnych rzeczy. Dziękuję wszystkim tym, którzy pomimo tych różnych przerw nadal tutaj ze mną są w tym nowym roku.  Oczywiście, witam nowych czytelników.  Jeśli spodoba Ci się ten wpis lub to co tworzę możesz postawić mi wirtualną kawkę oraz indyjską herbatkę wpłacając dowolną kwotę tutaj : LINK lub tu LINK 2

Będzie mi naprawdę miło, jeśli postanowisz wesprzeć moją działalność w ten sposób. Polubienia, komentarze i udostępnienia tego wpisu dalej są też zawsze mile widziane. Jak i śledzenie na innych platformach co mozesz zrobić wchodząc - Tutaj.


W Indiach niezwykle popularną dziedziną jest astrologia. Tworzone są specjalne horoskopy w dniu urodzin, czy też horoskopy dla przyszłych małżonków. Wbrew pozorom ludzie traktują je często dosyć poważnie jako prawdziwą wróżbę i wyrocznię życiową. Do tego stopnia, że jeśli horoskopy przyszłych małżonków nie będą się ze sobą zgadzały to można zapomnieć o ślubie.

Traktuje się tam astrologię jako coś bardzo naturalnego i aby zrobić pełny horoskop prosi się zazwyczaj o dokładną datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania, niekiedy również parę innych bardziej szczegółowych informacji. Nie mam takiej możliwości, aby zrobić coś takiego i wypytać Cię drogi czytelniku o dodatkowe szczegóły Twojego życia, nawet jeśli miałaby być to tylko data urodzenia i miejsce zamieszkania. W związku z tym horoskop ten jest oparty tylko i wyłącznie na miesiącu, w którym się urodziłaś/eś.

Dlatego, że osobą układającą ten horoskop jestem ja, a nie żaden astrolog to nie oczekuj jakiś niezwykłych informacji. Proszę potraktuj to z przymrużeniem oka jako dobrą zabawę, bo właśnie po to, to robię dla zabawy i uśmiechu. Mam nadzieję, że ten wyjątkowy i niecodzienny prezent wywoła właśnie go na Twojej twarzy. :)To Twój Wyjątkowy Prezent Pod Choinką - Horoskop Bollywood 2024:


(Odszukaj Miesiąc, w którym się urodziłeś na dole, bo to jest Twoja niepowtarzalna Bollywoodzka wróżba na Nowy Rok :D )

Bonus:


Mistyczne zwierzę - Twój duchowy przewodnik na ten rok i jego porada przypisana do każdej wróżby /każdego miesiąca.


Styczeń Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Hirithik Roshan

Krótka muzyczna wróżba:
Jak bardzo chwile tego życia są łatwe, łatwe, łatwe.

Wyrocznia Bollywood:  
Jesteś odpowiedzialną, ambitną osobą, z silnym poczuciem obowiązku i pragnieniem osiągnięcia sukcesu. Masz dużo dyscypliny, ale możesz też zmagać się ze sztywnością i perfekcjonizmem. W 2024 roku będziesz mieć okazję zrealizować niektóre ze swoich marzeń, zdobyć uznanie i szacunek oraz wywrzeć pozytywny wpływ. Możesz też znaleźć stabilność, bezpieczeństwo lub komfort w swoim życiu osobistym lub zawodowym. 

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Sukces: Będziesz pracować ciężko, mądrze i efektywnie w 2024 roku, czy to w swojej karierze, edukacji lub osobistych projektach. Możesz osiągnąć niektóre ze swoich celów, zdobyć nagrody lub otrzymać pochwały. Możesz też wykazać się swoim przywództwem, swoją wiedzą lub swoim autorytetem. Będziesz bardziej skoncentrowany, zdeterminowany i pewny siebie w 2024 roku.

Odpowiedzialność: Będziesz traktować swoje obowiązki poważnie i spełniać swoje zobowiązania, jak i zaangażowania w 2024 roku. Możesz też podjąć się nowych ról, zadań lub wyzwań, które sprawdzą Twoje umiejętności, wiedzę lub charakter. Możesz też pomagać, wspierać lub uczyć innych, którzy podziwiają Cię lub polegają na Tobie. Będziesz bardziej niezawodny, godny zaufania i dojrzały w 2024 roku. 

Praktyczność: Będziesz praktyczny, realistyczny i rozsądny w 2024 roku. Możesz podjąć mądre decyzje, plany lub inwestycje, które będą korzystne dla Twojej przyszłości. Możesz też uprościć, zorganizować lub poprawić swój styl życia, nawyki lub otoczenie, które poprawią Twoje zdrowie, Twoją produktywność lub Twoje samopoczucie. Będziesz bardziej racjonalny, ostrożny i zaradny w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę: Skorpion. Skorpion symboluje pragnienie władzy. To sygnalizuje czas wielkich ambicji, determinacji, upartości i wytrwałości.


Luty
Krótka muzyczna wróżba: Bóg opróżnił sejfy z piękności, po to, by stworzyć ciebie.

Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Nora Fatehi

Wyrocznia Bollywood: 
Jesteś kreatywną i współczującą osobą, z silną intuicją i chęcią pomagania innym. Masz dużo potencjału, ale możesz też zmagać się z wątpliwościami i niepewnością. W 2024 roku będziesz mieć okazję pokonać, niektóre ze swoich lęków i wyzwań, oraz wyrazić siebie w nowy, ekscytujący sposób. Możesz też znaleźć miłość, przyjaźń lub inspirację w nieoczekiwanych miejscach.

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Samopoznanie: Dowiesz się więcej o sobie, o swoich mocnych i słabych stronach oraz o swoich pasjach. Możesz eksplorować nowe hobby, zainteresowania, talenty lub pogłębiać te już istniejące. Czekają na Ciebie podróże, nauka albo szukanie duchowego przewodnictwa. Będziesz bardziej otwarty na nowe doświadczenia i perspektywy oraz bardziej skłonny wyjść ze swojej strefy komfortu. 

Relacje: Przyciągniesz ludzi, którzy docenią Twoją wyjątkowość, życzliwość i kreatywność. Możesz nawiązać znaczące więzi z ludźmi, którzy podzielają Twoje wartości, Twoją wizję lub Twoje marzenia. Doświadczysz romansu, namiętności lub bliskości z kimś, kto sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Będziesz bardziej wyrazisty, czuły i lojalny w swoich relacjach oraz bardziej otwarty na informację zwrotną, wsparcie i radę. 

Wzrost: Spotkasz się z niektórymi trudnościami, przeszkodami lub konfliktami w 2024 roku, ale będziesz też miał zasoby, odporność i odwagę, aby je pokonać. Rozwiniesz się jako osoba, jako profesjonalista i jako lider. Będziesz zdobywał nowe umiejętności, wiedzę lub zdolności, poprawiając te już posiadane. Wprowadzisz pozytywne zmiany w swoim stylu życia, nawykach lub otoczeniu, które będą korzystne dla Twojego zdrowia, szczęścia i dobrego samopoczucia.

Mistyczne zwierzę: Konie. Konie posiadają wielką siłę, by przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu z ich cierpliwością i zdeterminowaną nature. Poczuj wiatr w swoich włosach i zainspiruj się ich potrzebą na przygody.


MarzecTwoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Amir Khan

Krótka muzyczna wróżba: Dopóki jest księżycowa noc, każdy Ci towarzyszy.

Wyrocznia Bollywood: 
Jesteś przygodową i optymistyczną osobą z zapałem do życia i pragnieniem wiedzy. Masz dużo entuzjazmu, ale możesz też zmagać się z niecierpliwością i impulsywnością. W 2024 roku będziesz mieć okazję poszerzyć swoje horyzonty, realizować swoje cele i cieszyć się podróżą. Możesz też odkryć nowe miejsca, kultury lub pomysły, które wzbogacą Twój umysł i duszę. 

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Eksploracja: Będziesz szukać nowych doświadczeń, wyzwań i możliwości w 2024 roku, czy to poprzez podróże, edukację lub karierę. Możesz odwiedzić egzotyczne destynacje, nauczyć się nowych języków lub zdobyć nowe kwalifikacje. Odkryjesz nowe aspekty siebie, swojej osobowości albo swój potencjał. Będziesz bardziej ciekawy, odważny i otwarty w 2024 roku. 

Wolność: Będziesz cenić swoją niezależność, autonomię i indywidualność w 2024 roku. Uwolnisz się od niektórych ograniczeń, restrykcji lub oczekiwań, które Cię hamowały. Możesz też wyrażać siebie bardziej autentycznie, kreatywnie i odważnie. Będziesz bardziej pewny siebie, asertywny i oryginalny w 2024 roku.  

Zabawa: Będziesz mieć dużo zabawy, radości i ekscytacji w 2024 roku.  Zaangażujesz się w aktywności, które sprawiają Ci szczęście, pobudzają Twoje zmysły lub inspirują Twoją wyobraźnię. Możesz też spotkać ludzi, którzy dzielą Twoją pasję, Twój humor lub Twoją wizję. Doświadczysz romansu, flirtu lub atrakcji z kimś, kto sprawi, że poczujesz się żywy. Będziesz bardziej zabawny, wesoły i spontaniczny w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę:
Lew królewski symbolizuje dostojność, odwagę i siłę. Ukazuję twoją dumę i miłość do rodziny.


Kwiecień


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Varun Dhavan

Krótka muzyczna wróżba:
Wypiję wino, ktore mi dałeś

Wyrocznia Bollywood:
 
Jesteś namiętną i charyzmatyczną osobą, z zamiłowaniem do dramatu i miłością do przygody. Masz dużo energii, ale możesz też zmagać się z impulsywnością i agresją. W 2024 roku będziesz mieć okazję wyrazić swoją indywidualność, realizować swoje pasje i dobrze się bawić. Możesz też znaleźć ekscytację, wyzwanie lub rywalizację w swoim życiu osobistym lub zawodowym.

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Pasja: Będziesz podążać za swoim sercem, swoimi instynktami i swoimi pragnieniami w 2024 roku, czy to w swojej karierze, swoich hobby lub swoich związkach. Możesz odkryć nowe pasje lub odnowić stare. Podzielisz się swoimi pasjami z innymi lub zainspirujsz ich swoim entuzjazmem. Będziesz bardziej odważny, kreatywny i wyrazisty w 2024 roku. 

Akcja: Będziesz podejmować działania, inicjatywy i ryzyko w 2024 roku, czy to po to, aby osiągnąć swoje cele, pokonać swoje przeszkody lub wykorzystać swoje szanse. Możesz dokonać niektórych wyczynów, wygrać niektóre bitwy lub wprowadzić zmiany. Stawisz czoła wyzwaniom, konfliktom lub rywalom, które sprawdzą Twoją odwagę, Twoją siłę lub Twoje umiejętności. Będziesz bardziej dynamiczny, asertywny i konkurencyjny w 2024 roku. 

Zabawa: Będziesz mieć dużo zabawy, przyjemności i rozrywki w 2024 roku. Możesz angażować się w aktywności, które sprawiają Ci szczęście, pobudzają Twoje zmysły lub zaspokajają Twoje zachcianki. Spotkasz ludzi, którzy dzielą Twoją werwę, Twój humor lub Twojego ducha. Możesz też doświadczyć romansu, atrakcji lub namiętności z kimś, kto sprawi, że poczujesz się żywy. Będziesz bardziej zabawny, wesoły i spontaniczny w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę: Królik mówi o obecnym strachu, ale również przepowiada płodność i kreatywność. Zrelaksuj się bardziej w tej chwili.


MajTwoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Sunny Leone

Krótka muzyczna wróżba: Jestem z Tobą.

Wyrocznia Bollywood: 
Jesteś towarzyską i elastyczną osobą, z talentem do komunikacji i miłością do nauki. Masz dużo ciekawości, ale możesz też zmagać się z niespójnością i niezdecydowaniem. W 2024 roku będziesz mieć okazję nawiązać kontakt z innymi, podzielić się swoimi pomysłami i poszerzyć swoje horyzonty. Znajdziesz różnorodność, stymulację lub nowość w swoim życiu osobistym lub zawodowym.

 Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Komunikacja: Będziesz komunikować się skutecznie, elokwentnie i przekonująco w 2024 roku, czy to poprzez pisanie, mówienie czy prezentowanie. Wyrazisz swoje myśli, opinie, uczucia lub przekażesz swoje wiadomości, informacje lub historie. Możesz też słuchać, rozumieć lub współczuć innym, wymieniać się swoimi poglądami, spostrzeżeniami i doświadczeniami. Będziesz bardziej elokwentny, dowcipny i dyplomatyczny w 2024 roku. 

Połączenie: Będziesz łączyć się z ludźmi, którzy dzielą Twoje zainteresowania, wartości lub cele w 2024 roku, czy to poprzez media społecznościowe, nawiązywanie kontaktów lub współpracę. Nawiążesz nowe przyjaźnie, partnerstwa lub sojusze, umocnisz te już istniejące. Możesz też spotkać ludzi, którzy Cię inspirują, stawiają Ci wyzwania lub wspierają Cię,  którzy sprawiają, że się śmiejesz, myślisz lub rozwijasz. Będziesz bardziej przyjazny, otwarty i współpracujący w 2024 roku. 

Ciekawość: Zaspokoisz swoją ciekawość, pragnienie wiedzy lub głód przygody w 2024 roku, czy to poprzez czytanie, naukę lub podróżowanie. Możesz nauczyć się nowych rzeczy, odkryć nowe fakty lub zwiedzić nowe miejsca. Napotkasz nowe kultury, perspektywy lub możliwości, które wzbogacą Twój umysł i duszę. Będziesz bardziej dociekliwy, otwarty i żądny przygód w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę: Antylopa zwiększa Twoją świadomość zmieniającej się energii. Może ci pomóc w byciu bardziej uważnym i czujnym.


Czerwiec


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Neha Kakkar

Krótka muzyczna wróżba:
Kiedy staję się chmurami, Ty też stań się deszczem.


Wyrocznia Bollywood: Jesteś troskliwą i lojalną osobą, z silnym poczuciem empatii i pragnieniem opieki. Masz dużo emocji, ale możesz też zmagać się z humorami i wrażliwością. W 2024 roku będziesz mieć okazję wyrazić swoje uczucia, związać się ze swoimi bliskimi i stworzyć przytulny dom. Możesz też znaleźć pocieszenie, bezpieczeństwo lub uzdrowienie w swoim życiu osobistym lub zawodowym.


Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Emocja: Będziesz w kontakcie ze swoimi emocjami, intuicją i wewnętrznym ja w 2024 roku, czy to poprzez medytację, terapię lub sztukę. Wyrazisz swoje emocje, uwolnisz je lub przekształcisz. Możesz też odczuwać emocje innych, współczuć lub ich wspierać. Będziesz bardziej współczujący, intuicyjny i autentyczny w 2024 roku.

Więź: Będziesz łączyć się z ludźmi, którzy dzielą Twoje uczucia, wartości lub cele w 2024 roku, czy to poprzez rodzinę, przyjaźń lub romans. Możesz nawiązać nowe relacje lub pogłębić te już istniejące.  Doświadczysz miłości, czułości lub intymności z kimś, kto sprawi, że poczujesz się bezpiecznie, zrozumiale lub kochane. Będziesz bardziej kochający, wierny i oddany w 2024 roku.

Komfort: Będziesz szukać komfortu, bezpieczeństwa i stabilności w 2024 roku, czy to poprzez swój dom, swoją karierę lub swoje finanse. Możesz stworzyć przytulny, gościnny lub spokojny dom, poprawić swoje warunki życia lub przenieść się do nowego miejsca. Znajdziesz satysfakcjonującą, nagradzającą lub znaczącą karierę, zwiększyć swoje dochody lub oszczędzać na swoją przyszłość. Będziesz bardziej praktyczny, pilny i zaradny w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę: Żyrafy są połączone z balansem pomiędzy głową i sercem. Postaraj się używać ich obu jednocześnie teraz w swoich wyborach.


LipiecTwoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Katrina Kaif

Krótka muzyczna wróżba:
Nasza historia jest już od dłuższego czasu niedokończona

Wyrocznia Bollywood: Jesteś odważną i pewną siebie osobą, z silnym poczuciem przygody i wolności. Masz dużo energii, ale możesz też zmagać się z impulsywnością i niecierpliwością. W 2024 roku będziesz mieć okazję wykorzystać swój potencjał, podjąć ryzyko i odkryć nowe horyzonty. Możesz też znaleźć ekscytację, pasję lub inspirację w swoim życiu osobistym lub zawodowym.

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Akcja:
Będziesz podejmować działania, inicjatywę i wyzwania w 2024 roku, czy to poprzez sport, biznes lub politykę. Możesz realizować swoje cele, pokonywać przeszkody lub zmieniać status quo. Zaangażujesz się w konkurencję, współpracę lub przywództwo z innymi, którzy podzielą Twoją wizję. Będziesz bardziej aktywny, asertywny i ambitny w 2024 roku.

Zabawa:
Będziesz cieszyć się z życia, zabawy i rozrywki w 2024 roku, czy to poprzez podróże, hobby lub imprezy. Możesz poznawać nowe miejsca, ludzi i kultury, rozwijać swoje zainteresowania i talenty lub bawić się do upadłego. Doświadczysz romansu, przyjaźni lub flirtu z kimś, kto sprawi, że poczujesz się żywy, szczęśliwy i atrakcyjny. Będziesz bardziej radosny, optymistyczny i charyzmatyczny w 2024 roku.

Odkrycie:
Będziesz poszukiwać wiedzy, mądrości i prawdy w 2024 roku, czy to poprzez edukację, naukę lub duchowość. Możesz zdobywać nowe umiejętności, informacje i perspektywy, eksperymentować z nowymi pomysłami i technologiami lub poszerzać swoją świadomość i intuicję. Możesz też spotkać się z nauczycielami, mentorami lub przewodnikami, którzy pomogą Ci w Twojej drodze. Będziesz bardziej inteligentny, ciekawy i oryginalny w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę: Czerwona panda. Balans jest bardzo ważny w życiu i musisz go odnaleźć. Tak jak czerwona panda bądź delikatna i cierpliwa w wypracowywaniu kompromisów.

Sierpień


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Kajol

Krótka muzyczna wróżba: Miłość niech będzie z Tobą, przyjacielu

Wyrocznia Bollywood:
Jesteś analityczną i skrupulatną osobą, z silnym poczuciem porządku i sprawiedliwości. Masz dużo umiejętności, ale możesz też zmagać się z perfekcjonizmem i krytycyzmem. W 2024 roku będziesz mieć okazję wykorzystać swój potencjał, poprawić swoją efektywność i rozwiązywać problemy. Możesz też znaleźć satysfakcję, uznanie lub pomoc w swoim życiu osobistym lub zawodowym.

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Praca: Będziesz pracować ciężko, sumiennie i metodycznie w 2024 roku, czy to poprzez swoją karierę, swoje hobby lub swoje obowiązki. Osiągniesz swoje cele, spełnisz oczekiwania lub podniesiesz swoje kwalifikacje. Możesz też współpracować, negocjować lub doradzać innym, którzy docenią Twoją kompetencję i rzetelność. Będziesz bardziej profesjonalny, odpowiedzialny i skuteczny w 2024 roku.

Zdrowie: Będziesz dbać o swoje zdrowie, higienę i samopoczucie w 2024 roku, czy to poprzez dietę, ćwiczenia lub relaks. Poprawisz swoją kondycję, swoją sylwetkę lub swoją odporność. Możesz też leczyć, zapobiegać lub diagnozować swoje dolegliwości lub choroby. Możesz też korzystać z usług, produktów lub terapii, które pomogą Ci w utrzymaniu zdrowia i harmonii. Będziesz bardziej zdrowy, czysty i zadbany w 2024 roku.

Analiza: Będziesz analizować, oceniać i krytykować w 2024 roku, czy to poprzez naukę, badania lub logikę. Możesz zdobywać nową wiedzę, informacje i umiejętności, badać nowe zjawiska i teorie lub rozwiązywać trudne zagadki, i łamigłówki. Nauczy szsię, jak być bardziej obiektywnym, racjonalnym i sprawiedliwym w swoim myśleniu oraz działaniu. Będziesz bardziej mądry, inteligentny i dociekliwy w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę:
Wilk. Ochrona i partnerstwo dają siłe wspołczującemu wilkowi. Postaraj się wyczuć gdzie są tobie lojalni ludzie i nie zapominaj by stanąć w swojej obronie oraz twoich najbliższych sprzymierzeńców.WrzesieńTwoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Ranbir Kapoor

Krótka muzyczna wróżba: Zaczęłam iść, zabierając szaleństwo!

Wyrocznia Bollywood: 
Jesteś dyplomatyczną i urokliwą osobą, z silnym poczuciem harmonii i równowagi. Masz dużo wdzięku, ale możesz też zmagać się z niezdecydowaniem i zależnością. W 2024 roku będziesz mieć okazję wyrazić swoją osobowość, nawiązać kontakty i znaleźć kompromis. Możesz też znaleźć piękno, sztukę lub kulturę w swoim życiu osobistym lub zawodowym.

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Relacja: Będziesz budować relacje, współpracę i partnerstwo w 2024 roku, czy to poprzez małżeństwo, biznes lub społeczność. Możesz znaleźć swoją drugą połówkę, swojego wspólnika sojusznika, z którym będziesz dzielić swoje życie, swoje projekty lub swoje wartości. Możesz też uczyć się, jak być bardziej tolerancyjnym, sprawiedliwym i zgodnym w swoich związkach. Będziesz bardziej przyjazny, uprzejmy i lojalny w 2024 roku.

Estetyka:
Będziesz cieszyć się z estetyki, sztuki i kultury w 2024 roku, czy to poprzez modę, muzykę lub literaturę. Możesz rozwijać swoje zmysły, swoją kreatywność lub swoją wyobraźnię, tworzyć piękne, harmonijne lub inspirujące dzieła  podziwiając cudze talenty i osiągnięcia. Odkryjesz nowe style, gatunki lub trendy, które będą pasować do Twojego gustu i osobowości. Będziesz bardziej elegancki, wyrafinowany i kulturalny w 2024 roku.

Sprawiedliwość: Będziesz dążyć do sprawiedliwości, równości i pokoju w 2024 roku, czy to poprzez prawo, politykę lub filozofię. Możesz bronić swoich praw, swojej sprawy lub swojej opinii, walczyć z niesprawiedliwością, dyskryminacją lub przemocą, promując dialog, porozumienie lub współpracę. Nauczysz się, jak być bardziej obiektywnym, racjonalnym i etycznym w swoim myśleniu i działaniu. Będziesz bardziej sprawiedliwy, uczciwy i pokojowy w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę: Biedronka reprezentuje powodzenia i wielką fortunę. To znaczy, że obie te rzeczy są w drodze do ciebie i już wkrótce się pojawią w twoim życiu.


Październik
Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia:
Amitabh Bachchan

Krótka muzyczna wróżba: Powiedz, jeśli teraz iść, to gdzie mam iść?

Wyrocznia Bollywood: Jesteś kreatywną i urokliwą osobą, z silnym poczuciem estetyki i harmonii. Masz wiele talentów, ale możesz też zmagać się z niezdecydowaniem i zależnością. W 2024 roku będziesz mieć okazję wyrazić siebie, cieszyć się życiem i nawiązywać relacje. Możesz też znaleźć inspirację, miłość lub wsparcie w swoim życiu osobistym lub zawodowym.


Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Sztuka:
Będziesz tworzyć, podziwiać i czerpać radość ze sztuki w 2024 roku, czy to poprzez swoją pasję, swoje hobby lub swoje zainteresowania. Możesz osiągać swoje marzenia, spełniać swoje ambicje lub rozwijać swoje umiejętności. Możesz też współpracować, dzielić się lub uczyć się od innych, którzy docenią Twoją kreatywność i urok. Będziesz bardziej artystyczny, wyrafinowany i szczęśliwy w 2024 roku.

Miłość: Będziesz kochać, być kochanym i cieszyć się miłością w 2024 roku, czy to poprzez swojego partnera, swoją rodzinę lub swoich przyjaciół. Poprawisz swoją relację, swoją komunikację lub swoją intymność. Możesz też spotkać, poznać lub zakochać się w kimś nowym, kto będzie pasował do Twojego stylu i osobowości. Będziesz bardziej romantyczny, lojalny i zadowolony w 2024 roku.

Harmonia: Będziesz dążyć do harmonii, równowagi i sprawiedliwości w 2024 roku, czy to poprzez swoje wartości, swoje cele lub swoje działania. Możesz znaleźć swoje miejsce, swoją rolę lub swoją misję. Możesz też pomagać, mediatować lub doradzać innym, którzy będą potrzebować Twojej mądrości i dyplomacji. Będziesz bardziej spokojny, zrównoważony i sprawiedliwy w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę:
Tygrys sugeruję siłę i majestatyczność w twoim wyglądzie oraz tym jak się prezentujesz przed innymi. Poświęć trochę czasu by o siebie zadbać i wyglądać najlepiej.


Listopad


Twoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Shah Rukh Khan

Krótka muzyczna wróżba:
Sekrety powinny być wyjawione współczującym.
Po co ujawniać je niewzruszonym?

Wyrocznia Bollywood: 
Jesteś namiętną i intensywną osobą, z silnym poczuciem transformacji i mocy. Masz wiele sekretów, ale masz też wnikliwy wgląd w ukryte aspekty życia. W 2024 roku będziesz mieć wiele okazji do eksplorowania, odkrywania i zmieniania siebie i swojego otoczenia. Możesz też napotkać na niektóre wyzwania i kryzysy, które będą próbować Twojej odporności i odwagi. Jednak masz zdolność do pokonania każdej przeszkody z determinacją i pomysłowością, o ile pozostaniesz wierny swojej wizji i swoim wartościom.

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:


Tajemnica: Będziesz zgłębiać, badać i odkrywać tajemnice w 2024 roku, czy to poprzez swoją intuicję, swoją pasję lub swoją ciekawość. Możesz odkryć nowe prawdy, informacje i wiedzę, zrozumieć nowe zjawiska i teorie lub rozwiązać trudne zagadki i łamigłówki. Możesz też nauczyć się, jak być bardziej dyskretnym, ostrożnym i lojalnym w swoim myśleniu i działaniu. Będziesz bardziej tajemniczy, wnikliwy i fascynujący w 2024 roku.

Moc:
Będziesz wykorzystywać, zwiększać i chronić swoją moc w 2024 roku, czy to poprzez swoją wolę, swoją ambicję lub swoją strategię. Możesz osiągać swoje cele, spełniać swoje pragnienia lub pokonywać swoich rywali. Możesz też współpracować, manipulować lub kontrolować innych, którzy będą podziwiać lub obawiać się Twojej siły i autorytetu. Będziesz bardziej silny, wpływowy i nieustraszony w 2024 roku.

Zmiana: Będziesz inicjować, akceptować i adaptować się do zmian w 2024 roku, czy to poprzez swoją transformację, swoją regenerację lub swoją ewolucję. Możesz zmienić swoje życie, swoją osobowość lub swoje otoczenie. Możesz też pomagać, wspierać lub inspirować innych, którzy będą potrzebować Twojej pomocy i motywacji. Będziesz bardziej elastyczny, odnowiony i odmieniony w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę: Mądra sowa. Siadaj i patrz jak wszystko zmienia się o 360 stopni. Uprzążana mądra sowa myślącą niezależnie i mająca siłę by obserwować i słuchać. Cierpliwość jest cnotą.

GrudzieńTwoja Bollywodzka Gwiazda Szczęścia: Parineeti Chopra

Krótka muzyczna wróżba: Cokolwiek mi podarujesz smutek, czy też radość, zniosę to.

Wyrocznia Bollywood: 
Jesteś optymistyczną i przygodową osobą, z silnym poczuciem wolności i odkrywania. Masz wiele zainteresowań, ale masz też niespokojnego i niezależnego ducha. W 2024 roku będziesz mieć wiele okazji do podróżowania, uczenia się i rozwoju, a także do wyrażania swoich opinii i przekonań. Możesz też napotkać na niektóre wyzwania i ryzyka, które będą próbować Twojej wiary i pewności siebie. Jednak masz zdolność do pokonania każdej przeszkody z entuzjazmem i hojnością, o ile pozostaniesz wierny swojej wizji i swoim wartościom.

Niektóre z kluczowych tematów dla Ciebie w 2024 roku to:

Podróż: Będziesz podróżować, zwiedzać i poznawać świat w 2024 roku, czy to poprzez swoją pasję, swoją ciekawość lub swoją odwagę. Możesz odwiedzić nowe miejsca, kultury i ludzi, uczyć się nowych języków i umiejętności lub przeżywać nowe przygody i emocje. Możesz też współpracować, dzielić się lub uczyć się od innych, którzy będą podziwiać lub inspirować się Twoją otwartością i spontanicznością. Będziesz bardziej podróżniczy, kulturowy i ekscytujący w 2024 roku.

Wiedza: Będziesz zdobywać, poszerzać i dzielić się swoją wiedzą w 2024 roku, czy to poprzez swoją edukację, swoją karierę lub swoje zainteresowania. Możesz osiągać swoje cele, spełniać swoje ambicje lub rozwijać swoje umiejętności. Możesz też współpracować, negocjować lub doradzać innym, którzy będą doceniać Twoją kompetencję i autorytet. Będziesz bardziej uczony, profesjonalny i skuteczny w 2024 roku.

Wolność:
Będziesz cieszyć się, bronić i wykorzystywać swoją wolność w 2024 roku, czy to poprzez swoje wartości, swoje cele lub swoje działania. Możesz znaleźć swoje miejsce, swoją rolę lub swoją misję. Możesz też pomagać, wspierać lub inspirować innych, którzy będą potrzebować Twojej pomocy i motywacji. Będziesz bardziej wolny, niezależny i oryginalny w 2024 roku.

Mistyczne zwierzę: Lis pokazuje, że jesteś silną, bystrą i niezależną osobą. Masz w sobie również zabawność i psotność.


PS - Jeśli Twój horoskop nie jest taki, jakbyś sobie tego życzył to się nie przejmuj. W końcu to Ty jesteś panią/panem swojego losu, a nie te kilka zdań, które ktoś Ci wywróży. Wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą. I pamiętaj to tylko zabawa, więc traktuj to z przymrużeniem oka.

Daj znać jak podobał Ci się ten Horoskop Bollywood 2024?

Czy już wiesz, że coś jest na rzeczy i sprawdzi się wcześniej niż przepuszczaliśmy?

Spotkajmy się tutaj za rok i napisz czy ta Bollywodzka wróżba na 2024 rok sprawdziła się czy też nie!? Jestem bardzo ciekawa.


Szczęśliwego Nowego Roku 2024 dla wszystkich czytelników bloga!

Życzy Lily razem z rodziną i pomocnikami. <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj zostaw swoja opinie: